Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne helyrerakni ezt...

Hogy lehetne helyrerakni ezt a kis tetűt? A radikális állatvédőkkel fel lehet venni valahogy a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=zJUBVN9loOc&feature=player_em..


Telefonszáma:06-20-293-49-87, neve:Szabó József, Lakihegy.


2010. jún. 26. 16:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Haveroméknál a házban lakó (és éppen bakattant kis bikaerejű autista Zsoltika (20 éves, szellemileg kettő) a szomszéd néni cicáját őrjöngve dobta ki a nyolcadik emeletről. A cica elpusztult, Zsoltika bambán vigyorgott, makogott valamit és elbújt. Állítsák már vissza a Lipótmezőt!
2010. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Mert nem ismerem személyesen, hanem egy állatkínzó ellenes portálon találtam. Egyébként a rendőrség nem hiszem, hogy tesz valamit, de természetesen nem ússza meg.
2010. jún. 26. 17:08
 13/43 anonim ***** válasza:
17:04 vagyok. A Noénak elküldtem a linket, remélem, hétvégén is olvassák és előbb ráklikkelnek, minthogy eltűnne a video - NEM TUDOM, HOGY HOGYAN KELL LETÖLTENI! Valaki tegye meg légyszi, hogy ne veszhessen el a film!
2010. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy nem ússza meg, azt én garantálom.

Radikális állatvédőket, kerestél, megtaláltad.

Majd küldöm a kisköcsögről a videót.

2010. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Még van egy lehetőség, ha a srác mondjuk 14 alatti és nem büntethető. A kutyakommandó(?), de nem tudom, hogy ők intézkednének e ez ügyben. Meg kell próbálni nekik is szólni, majd ők hátha helyrerakják a srácot.
2010. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
A rendőrség is köteles ezzel foglalkozni, főleg, ha video bizonyíték van a szemétről! Le tudja valaki tölteni? Nyomjátok fel légyszi az RTL-hez és a TV2-höz is, majd ők rálépnek a rendőrség tyúkszemére, ha el akarják sunnyogni a dolgot. Minél nagyobb cirkuszt csinálunk egy ilyen esetből, annál többen felfigyelnek, ergo muszáj lesz egyre keményebben fellépni az ilyen tetves alakok ellen. Én is remélem, hogy már büntethető és megrohad valamelyik cellában.
2010. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Lementettem már a videót.
2010. jún. 26. 17:16
 18/43 anonim ***** válasza:

Ez egy köcsög valaki jelentse fel csak 12 vagyok.

Szegény cica szerintem meg is döglött.

Bárkinek de fel kell jelenteni:Rendőrség,Noé

2010. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Atyaúristen,Jézusom,Uram,ATyám ki ez a balf@sz
2010. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Mi volt a videón?
2010. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!