Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szólnàtok a szomszėdnak ha a...

Szólnàtok a szomszėdnak ha a kutyája miatt nem tudtok ėjjel aludni?

Figyelt kérdés
nem tudom felfogni hogy ha egy kutya már 1 órája ugat, akkor miėrt nem nėznek ki rá..
2018. dec. 6. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon a helyzettől függ... ha egyszer fordul elő akkor biztos, hogy nem. Végülis kutya nem várhatom el tőle, hogy jazz zenét játszon.


Ha sokszor előfordul akkor valószínűleg megemlíteném a szomszédnak.


Egyébként az is lehet, hogy azért nem néznek ki rá, mert ők tudnak tőle aludni.

2018. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

mâr szinte mimdennapos..

nem ėrtem hogy nem hallják amikor szinte az ablakuk alatt ugat

2018. dec. 6. 09:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mennyi idős a kutya. Mert ha még kölyök, nem nagyon tudnak mit csinálni vele, hiába mennek ki, lehet, hogy öt perc múlva megint kezdi, mert kölyök. De elképzelhető az is, hogy kinéznek rá, csak te azt nem hallod.


Attól is függ, hogy mit ugat. Az enyém egyik este pl ugatott egy csomót, mert az utcában lakó egy bizonyos család állandóan nyitva tartja a kapuját, és a kölyök dobermanjuk egyfolytában ott csaholt a kapu előtt. Hiába szóltam ki neki, újra kezdte, ha visszajött az idegen kutya.

2018. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
7 ėves kutya. alapbol nemigazán foglalkoznak vele. napközben kint csatangol az utcákon.
2018. dec. 6. 09:27
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem, mert engem nem zavar az ugatás. Sem a kakaskukorékolás. Sem a falusi zajok, itt nőttem fel. De a városból kiköltözött panellakók még a békabrekegésre is ugranak, rajtuk sokat szoktunk röhögni.


Szerintem ők nem ébredtek fel rá, nem mindenki olyan kényes.

2018. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Most látom közben írtál:

Ezesetben tök hiába stresszeled magad. Ha valaki alapból nem foglalkozik a kutyájával, az nem a szomszéd panaszára fogja elkezdeni. :(

2018. dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen és sokat ugat éjszakánként a kutyája és tényleg attól nem tudnék aludni, akkor szólnék, hogy zavar. Jelenleg csak a mondat első fele igaz (unatkozó puli az ablakom alatt), de szerencsére csak ritkán ébredek fel rá. A szomszéd is tudja, hogy sokat ugat, beszélgetés közben én is egyetértettem vele, de egyelőre az éjszakai ugatásnál még az is jobban zavar, hogy csak ritkán sétáltatják (egyébként szereti és félti a kutyát, de a séta nem fér bele a világképébe, a gyerekek pedig már elköltöztek).
2018. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem városbol költöztem.., ugyhogy nem arrol van szo hogy nem szoktam meg a hangokat. sőt kutyánk is van. ėn sem ugrok fel rászolni az első ugatâsâra, de ha már kitartoan megállás nėlkül ugat akkor azert csak rânėzek. Ráadáaul ma gyerekeim is fáradtan keltek, mert ők is felėbredtek râ.
2018. dec. 6. 09:50
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Igen, szólnék, fordított esetben nekem is volt, hogy szóltak. Ilyenkor mindenki bezárja a saját kutyáját.
2018. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
FINOMAN szólsz neki; elmondod finoman, hogy sajnos Te nem tudsz aludni és, hogy nem azt akarod, hogy eltávolítsák a kutyát, hanem, hogy valami olyan megoldást találjanak, amivel nem zavar a kutya (pl nem az udvaron alszik).
2018. dec. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!