Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkert nyitása jó ötlet?

Állatkert nyitása jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat ezét gondolkodom ilyenekben!Itthon is mindig voltak állataonk de most előre gondolkodtam és szerintem jó ötlet!Szerintetek?Lehetne pl:egerben most amugy is tervezték felsőtárkányra már mindenki izgult hogy mikor nyit ki már az engedélyek is megvoltak meg egy pár állat is és végül valami miatt semmi nem lett!Már egy éve nyitva kellene lennie de semmi!Szerintetek nem vághatnék bele?Az anyagi állapotomról nem szeretnék beszélni így mindenkinek de szerintem összejöhetne egy kisebb méretű park!Mint pl:Veszprémi,Gyöngyösi,Magán,Miskolci

2019. febr. 10. 17:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Visszaolvastam de nem találtam bocsánat!

Vegyésznek végeztem a Pannon egyetemen Veszprémben!

2019. febr. 10. 20:10
 22/24 anonim ***** válasza:

Te ennyi ésszel komolyan egyetemet végeztél?


Inkább támogass állatmentő alapítványokat, ne azon ábrándozz, hogy veszel egy tigrist vagy elefántot, mert nekem nyolc évesen voltak ilyen fantáziáim.


Olvass a témában.

2019. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Miért ne gondolkodhatna erről? Nem is ismeritek, gondolkodni csak szabad? Aztán dönthet így is, úgy is...
2019. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
A 7-es válaszoló sajnos nagyon téves infókat osztott meg. Kedvem se lenne kijavítani minden hibát.
2021. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!