Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok az állatorvosnak...

Ti szoktatok az állatorvosnak borravalót adni?

Figyelt kérdés

Ma voltunk a dokinál a kutyáimmal az éves oltás és pár apróság miatt, egy laza 30 ezret nála hagytunk - gyakorlatilag semmi dolga nem volt, a kutyák csendben tűrik a kínzást.

Pontosan odaadtam a kért összeget, úgy nézett rám egy pillanatra, mint a véres rongyra.

Lehet én vagyok eltévedve, de soha eszembe nem jutott volna állatorvosnak, vagy magánorvosnak borravalót adni, amikor amúgy is egy kisebb vagyont fizetek ki nekik. Ő írta ki az árakat, most komolyan?

Most már az a divat, hogy minden fizetős szolgáltatás mellé borravalót várnak?


2019. ápr. 30. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szoktam. De soha nem is vártak, nem éreztette senki. Szerintem valamit félreérthettél, vagy kifogtál egy ritka rossz embert, az állatorvos nem egy borravalós szakma.
2019. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen ez manapság igy gondolják,hogy fizess a szolgáltatásért és adj borta valót is.

A jövöben még hozzá csapják majd az új vizitdijat,meg az áfa adóját meg az utiköltséget,de ha te viszed a jószágot akkor az utiköltségért felárat számitanak majd.


Amúgy már borzasztó ez az itthoni kuruzslás...

2019. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kerekíteni szoktam, pont mint a futároknál, bár dokinál inkább többet. Mármint a mi dokink nincs elszállva, nem budapesti elitista milliárdos árszabású, vakcinákat szinte anyagáron adja, vizsgálati díjat nem fizettet külön. Úgyhogy ha valami nem kerek összeg jön ki végső díjnak én ezres szinten felfelé szoktam kerekíteni, de ennyi. És nem is várja el.
2019. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer adtam, mert úgy jött ki a végösszeg hogy kb. 200-300 Ft jött volna vissza, viszont nem volt egyszerű a vérvétel a kutyusomtól. Utána a műtétnél kerek összeget fizettem, 46 ezret azt hiszem, ilyenkor nem adok pluszt.
2019. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!