Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb háziállat lusta...

Mi a legjobb háziállat lusta embernek?

Figyelt kérdés
Amit nem kell lehordani(jól érzi magát lakásban), viszonylag kevés takarítást igényel, és nem minden ébren töltött percben vele kell foglalkozni?

2019. máj. 1. 18:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
45%
esetleg nimfapapgáj, azt ki lehet engedni mikor otthon vagy (bár kicsit többet kell takarítani)
2019. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam görög teknősön például, vagy postagalambon mert azt ha szabadon engedem visszajön magától csak az meg eléggé összepiszkít mindent :D az anyagiak nem lenne probléma.
2019. máj. 1. 18:33
 13/25 A kérdező kommentje:
Hüllő, és rovar vagy a macska tetszik eddig de várom a további ötleteket. Nem ártana ha lehetne szeretgetni meg fogdosni :D
2019. máj. 1. 18:37
 14/25 anonim ***** válasza:
78%
A kígyót nem szabad élő állattal etetni - az nyilván védekezik, megsértheti a kígyót.
2019. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ha nekem kéne megölni előtte az még rosszabb.
2019. máj. 1. 18:41
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan állatot válassz, ami éjjel aktív. A nappalt átalusszátok, éjjelre meg berakod a spájzba, oszt zöröghet.
2019. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Fontos szempont lenne hogy az állat se szenvedjen a bezártságtól.
2019. máj. 1. 19:03
 18/25 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Cirogatni lehessen ? Lehet mégis egy macska lenne jó neked :D

A kígyó eleségét nem te kellene megöld. Létezik fagyasztott egér/ patkány amit forró vízben /mikróban kell átmelegíts. A kígyónak meleg zsákmány kell, nem feltétlenül élő.

De a hüllők általában nem szeretik a simizést max megtűrő pár faj (pl: leopárdgekkó) de azt is csak kézhezszoktatás után. Gerinctelent lehet cirogatni, de minek ? Halat végkép nem lehet.

A madarak talán jó választások de ebben nem nagyon van tapasztalatom. Én inkább halas/ hüllős vagyok.

2019. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A nimfával meg ahullámossal ha jóban vagy akkor a kezedre/válladra ül. De azért persze a macskát mégiscsak jobban lehet dögönyözni. HA ő akarja :P
2019. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ami összepiszkítja a lakást vagy engem az nem a legjobb választás úgyhogy szerintem a madarakat kizárhatjuk :D bár gondolom a hüllő és kisemlős is simán rám üríthet ha sokat fogdosom.
2019. máj. 1. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!