Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot tartsak?

Milyen kisállatot tartsak?

Figyelt kérdés
Van egy 60*30*30 centiméteres tolható ajtós terráriumom és szeretnék bele valamilyen kisállatot. Emlőst semmiféleképp sem szeretnék inkább valamilyen hüllőt, kétéltűt, csigát. A probléma az, hogy ennek a takarítása igen macerás ugyanis kis termetű lány vagyok és egyedül nem tudom például a homokot vagy a földet megfelelően kiszórni belőle. Ezen kívül néha nem vagyok otthon egy-egy napot tehát olyan állatot tartanék amelyet nem kell naponta etetni vagy kivenni és játszani vele. Gőtére, békára vagy egy szép csigára gondoltam de nem igazán tudom, hogy ezek valójában mennyi időt pénzt és takarítást igényelnek.

2019. jún. 15. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy nyílméregbékának jó lehet
2019. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!