Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Molli vagy vitorlás fogasponty?

Molli vagy vitorlás fogasponty?

Figyelt kérdés
van egy halam amit nem tudom eldönteni hogy milyen fajta mert hasonlit az ezüst mollira, de nem tudom mert lehet hogy vitorlás fogasponty.hogy tudnám megkülönböztetni a két fajtát?
2011. jan. 9. 21:00
1 2 3
 21/23 Salx Narval ***** válasza:
Hát látod, elég nagy a különbség köztünk. Te lenézed a srácokat és nem teszel különbséget azok között akik valóban lusták olvasni és azok között akik segítségért fordulnak a tapasztaltabb akvaristákhoz.Számomra sokkal pozitívabb ember lennél, ha nem kioktatni és nagyképűsködni járnál ide, hanem segíteni azoknak akik valóban megérdemlik.Mit gondolsz engem nem anyáztak még le és nem küldtek a francba? Ne azokkal törődj akik írják a hülyeségeiket, hanem azokkal akik megérdemlik, hogy segíts.Mit ér itt a tapasztalatod, ha csak a rongyot rázod és nem segítesz másokon.És én is igazat adok Murrnak és sajnálom, hogy egy tapasztalt akvarista, így beszél a halakról, úgy látszik a tapasztalat sem minden.Nem azt mondom,hogy ne állítsd, le azokat akik hülyeségeket írnak, de azt is vedd figyelembe, hogy nagyon sok itt a gyerek és a fiatal, nekik hiába beszélsz vízkémiáról, halbiológiáról,brakkvizi halakról.Az ő kis problémájukat, az ő tudásszintjüket figyelembe véve kell megoldani, hogy aztán tanulva az esetből, tovább lépjenek.Azt hiszem én vagyok az öregebb, ezért arra kérlek, ne piszkálódjunk tovább, hanem segítsünk együtt azoknak akik megérdemlik a segítséget. Ha viszont neked alantas dolog olyanoknak segíteni, akiknek egy kis akváriumuk van, olcsó halakkal, növénykékkel, akkor legalább ne nézd le azokat, akik ennek ellenére segíteni próbálnak.Makacs embernek tűnsz, de talán nem reménytelenül.:D SN.
2011. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, hogy azért, mert neki 20.000 forintból van összerakva az akváriuma kevesebbet ér, mint az, ami 500.000-ből van összerakva. A kis akvárium is lehet szép, sőt.


Itt arról van szó, hogy van olyan, aki:

- butuska de AKAR. Neki nagyon örömmel segítek, ahogy teszem ezt minden áldott nap

- Meg van, aki NEM IS AKAR. És hiába segítesz, nemérdekli.


Nekem nem azzal kezdődött az akvarista pályafutásom, hogy jóapám beállított egy X akváriummal meg 2 zsacskó hallal, hogy nesze fiam akkor akvárium. Kezembe nyomott egy Horn, Zsilinszky: Akvarisztika könyvet és azt mondta, hogyha elolvastam kikérdezi és ha tudok válaszolni a kérdéseire akkor kapok akváriumot, ha nem visszakapom a könyvet és újrajátszuk egy hét múlva.


Részemről ez lenne a normális.

2011. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Salx Narval ***** válasza:
Ebben egyet értek.SN.
2011. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!