Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért haltak meg? Valamit...

Miért haltak meg? Valamit nagyon roszzul csináltam? :/

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy 30 l es akváriumot vettem bele két vizi növényt,volt kavics kifőztem, vettem két búvóhelyt azt nem, vettem vízelőkészítőt és hagytam a vizet egy hétig állni.Vettem még egy vizmelegítőt és volt szűrő levegőztető egyben csak egy fél évig teknősé volt de rég nem volt használva átmostam eddig ok.Elmentünk halat venni szombaton 4 mollyt 2 harcsát 2algaevőt 6 valamilyen csíkos halat

NA mára csak egy algaevő és a két harcsa él.

Nem tudom mit szúrtam el nagyon


2011. febr. 21. 20:09
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
24 fokos a víz
2011. febr. 21. 21:13
 12/31 anonim ***** válasza:
hát akkor itt van a másik gond mivel a szumik elég agresszívek és egyáltalán nem illenek a többiekhez.a másik dolog 100 liter a min amibe jól érzik magukat és legalább 7-8 db kell mivel rajhalak.nem olvastál utána vagy kérdezted meg valakitől a halak igényeit mielőtt megvetted őket ?
2011. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Azt mondta az eladó hogy kicsik és nem bántják egymást

amugy növendéktáppal és lemezes halkajával etettem őket

2011. febr. 21. 21:16
 14/31 gfero ***** válasza:
ki állította ősze a halaid ,az eladó nem világosított fel hogy ezeket nem jó összerakni pláné 30 literbe?nézd meg milyen harcsáid vannak?
2011. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

A harcsát nem tudom milyen

hosszúkás barnás és pettyes, apró termetű

2011. febr. 21. 21:21
 16/31 A kérdező kommentje:

Akkor azt kérdezném tőletek hogy 30 l érdemes valamikor még pár halat venni de tényleg olyat ami ennyiben is elvan

és nem ennyit amennyit vettem?Nem tudom ti biztos tudtok olyan halat?

2011. febr. 21. 21:25
 17/31 Platypus ***** válasza:
100%
Az a harcsa Ancistrus vagy Thoracatum lesz. Az egyik 14, a másik 18 centire nő. Egyik se passzol 30 literbe.
2011. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Igen a második az
2011. febr. 21. 21:27
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fogd meg őket, és vidd vissza!Egyáltalán nem fogsz semmire menni velük, mert az Anci baromi nagyra megnő, és akkor mit csinálsz vele, tartod majd a kádban??Vegyél guppit, mint már írtam egy előző válaszomban, az kezdésnek jó lesz, szép színesek,és meg tudod különböztetni őket egymástól el is nevezheted őket, és nem igényesek!

Vegyél mondjuk 5-öt vagy 6-ot, két hímet, a többi nőstény legyen!

Ne vásárolgass össze-vissza mindenfélét, ami megtetszik!!!

2011. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Felesleges pénzkidobás összevásárolni mindent.Az eladó jól átvágott, mert neki teljesen mindegy volt mit viszel, csak jó nagy legyen a végösszeg, amit ott hagysz.És minél több halra beszél rá, annál nagyobb lesz.
2011. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!