Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért haltak meg? Valamit...

Miért haltak meg? Valamit nagyon roszzul csináltam? :/

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy 30 l es akváriumot vettem bele két vizi növényt,volt kavics kifőztem, vettem két búvóhelyt azt nem, vettem vízelőkészítőt és hagytam a vizet egy hétig állni.Vettem még egy vizmelegítőt és volt szűrő levegőztető egyben csak egy fél évig teknősé volt de rég nem volt használva átmostam eddig ok.Elmentünk halat venni szombaton 4 mollyt 2 harcsát 2algaevőt 6 valamilyen csíkos halat

NA mára csak egy algaevő és a két harcsa él.

Nem tudom mit szúrtam el nagyon


2011. febr. 21. 20:09
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmész halat vásárolni,otthon csinálj egy összeállítást pl a díszhal.info alaján. Pontosan le van írva minden egyes hal igénye.És persze itt is kérdezhetsz de még mielőtt megvetted a halakat,nem pedíg amikor már összevásároltál mindent.Szánj rá időt.Amikor már tisztábban látsz írj egy listát vidd magaddal és ez alapján vásárolj,és persze ne hagyd magad befolyásolni,mármint az üzletben.Neki az a célja hogy eladjon,neked pedíg az hogy megtartsd.(persze a listád elvileg nem lehet túl hosszú)
2011. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!