Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tarisznyarákhoz mit szóltok?

Kiki81 kérdése:

Tarisznyarákhoz mit szóltok?

Figyelt kérdés
350L-es Malawi sügéres akváriumba szeretnék nagyobb tarisznyarákot (vagy kettőt) rakni. 30db hal van benne 7-12cm. Szerintetek hogy' viselkednének egymással?
2011. júl. 22. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
úgy tudom kell neki száraz rész is. meg tán csak a "térdéig" kéne érni a víznek. Ha törpe tarisznyarákra gondolsz akkor neki is kell valami száraz terület csak sztem neki mindegy h milyen mély a víz.
2011. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy viselkednének egymással.


Csak azt tudom, hogy ez a rák kimászik a szűrő drótján. Képes rá, szal azt a részt le kell takarni egy lappal, ahol a drót megy ki. És talán középre rakni egy brutál nagy követ amin kimászhat, de ne tudjon az akvárium szélén felkapaszkodni és meglógni hanem víz vegye körbe a követ mindehol.

2011. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!