Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha veszek algaevő halat a 10...

Ha veszek algaevő halat a 10 literes akváriumomba amiben 1 aranyhal van, akkor nem kell a vízszűrő?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 16:08
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
17 lter.
2012. ápr. 26. 16:05
 22/30 YourDestiny ***** válasza:
Ha 170 litert írnál, akkor van értelme aranyhalról beszélni.
2012. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Na jó ha a húsosládában a tűző napon szűrő nélkül kibirta 10 aranyhal,akkor?!
2012. ápr. 27. 15:33
 24/30 YourDestiny ***** válasza:
Te is kibírnád benne, de tetszene?
2012. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
37%

Idefigyelj, ez nagyon nevetséges. Felőlem tarthatod, de ha valamelyik szomszédod megtudja, hogy 10 literben halat tartasz, azonnal feljelent. Én nagyon szívesen feljelentenélek állatkínzásért.

Vagy úgy. Ha kevés a pénzed, hozzá se fogj! Mi beleöltük 120 ezer forintunkat egy 200 literes akváriumba azért, hogy a halaknak jobb helye legyen -.-

Átváltoztatlak hallá, és 30 aranyhal közt foglak tartani 10 literben, szűrés nélkül. Élveznéd?


Figyelj, ölj bele pénzt, akkor vegyél egy 50 literest, abba tegyél aranyhalat. Vagy hagyj fel evvel az álmoddal!

2012. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
De 4 cm es halnak nem fogok kétszáz HETVEN litereset venni.Amúgy gondolkodtam inlább nem lesz hülye halam,fölösleges.Csak zabál és él oszt szevasz.
2012. ápr. 30. 19:03
 27/30 anonim válasza:

Hát tudod mit? Ne is legyen hülye halad! Elmondom, mi elég állatbarát família vagyunk, van itthon egy madárpók, egy skorpió, egy gyík és két gyönyörű kígyó és egy axolotl az akváriumban, mert kiskorom óta rajongok a hüllőkért, kétéltűekért, ízeltlábúakért. (Teszem hozzá, persze sokkal jobban képbe vagyok, nem csak egy madárpók, de a hozzád hasonlóknak nem magyarázok latin neveket.)

A feleségem nagyon macskás, van neki három is, továbbá egy közös kutyánk, a kerti tóban pedig halak.


De egyik sem hülye, hanem az összeset szeretjük és gondozzuk! Érzed a különbséget?


Ne legyen se hülye halad, se hülye gekkód, se hülye nyulad!

2012. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Van nyulam 16.3 felnőtt 13 újszülött.Van teknősöm 2 ,malacom 2 ,kutyusom 1,cicám1,tyúkjaim 20.Elléggé tudok velük bánni és iszonyúan szeretem őket.
2012. ápr. 30. 20:05
 29/30 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi,hogyha megbántottalak a hülye halakkal!!!
2012. ápr. 30. 20:11
 30/30 anonim ***** válasza:
T. Kérdező! "Nagyobb" 70-100 literes akiban tartani halat sokkal olcsóbb, mint kicsiben. Nagyban ezerszer kevesebb odafigyelés szükséges. Egy ilyen pici élőflórát nem sokáig lehet fenntartani, fel fogsz hagyni vele és az már úgy tényleg kidobott pénz. Áldozz rá az elején többet, és jóideig gyönyörködhetsz benne. Ha meg nincs keret, akkor talán nem kellene akváriumot venni. Szerintem. Nem muszáj tartani. De ha tartunk, akkor a minimum körülményeket teremtsük meg.
2012. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!