Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat rakjak bele?...

Milyen halakat rakjak bele? Mindenki véleményére kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés

130x70x70 (637liter) akváriumba milyen halakat rakhatok? Több mindenen gondolkoztunk már a család többi tagjával de két variáción gondolkozunk! az egyik az, hogy 3-5db nagyobb hal mondjuk sügér vagy diszkosz halak a másik meg azt, hogy nano halakkal pakoljuk tele az akváriumot, mondjuk 1 féle nano halból vagy 80db ot vagy 2-3 féléből rakounk bele 30-30 at.. Ti mit ajánlotok?


Eddig van benne 6db almacsiga és kész :D


2012. okt. 20. 16:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nagy akvarista az állatkereskedéses srác:D ismerem is mert régóta oda járok a kutyám miatt szerintem vissza fogja venni a fát:D meg majd kikérem az ő véleményét meg majd veszek egy tucat követ akkor meg homokot és vele berendezem szerintem:D amúgy sügér mellé mást nem rakhatok? az almacsigáimat ugye nem fogja bántani ?:D
2012. okt. 20. 19:13
 12/14 Várhelyi Peti válasza:
Én frontozásra csinálnám bár ahoz kell 1 kis money :D.Hát ha ugy vesszük szerintem afrikai sügerek legyenek..
2012. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Várhelyi Peti válasza:
De.Az almacsigákat megfogják enni..
2012. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 YourDestiny ***** válasza:
Az almacsigákat kibelezik. Harcsát tarthatsz mellettük, például Loricariidae fajokat vagy synodontist, esetleg dominót, bár ő savasabb. Mást nem nagyon érdemes. Viszont van annyi gyönyörű színes sügi, hogy nem győzöl választani.
2012. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!