Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lányok ti akvarizáltok? Vagy...

Lányok ti akvarizáltok? Vagy ez inkább fiús dolog?

Figyelt kérdés
ti szeretitek csinálni? ( ha akadnak lányok :) )
2013. febr. 16. 21:03
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:

Nekem voltak szőrös állataim, halak, hüllők, kétéltűek.

A bogarakhoz nem vonzódom, csúnyák makróban, közelről :D

2013. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
Semmivel sem büdösebb, mint akármelyik más háziállat, pl hörcsög, macska, tengerimalac, csincsilla, stb. Van egy szaga, de ugyanúgy más állatoknak is. A görénynek sem jobban. Ha van lehetőséged, tart szerintem. Nekem sajnos nincs.
2013. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
igen akvarizálás. ha már akv vagy tudjad :D hable nekem volt méhcsaládom de elköltöztek vmikor neki állok a megint méhészkedésnek xD
2013. febr. 16. 22:05
 14/59 anonim ***** válasza:
Van aki szereti a vadászgörény pézsma szagát, nekem felfordul a gyomrom tőle.
2013. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:
hát nem merek de amúgy tök cuki , igazából ha tehetném egy állatkertet csinálnék az otthonomból imádom az állatokat . most 3 kutyám van meg az akváriumom de még leszünk :D
2013. febr. 16. 22:07
 16/59 anonim ***** válasza:
A méhektől félnék, nem tudom hogy kell kezelni őket. Kiskoromban volt valami nagy méhes doboz valahol ahol nyaraltam, érdekes, ahhoz oda lehetett menni aránylag közel, de már csíptek meg más hülye méhek. Hát nem ott. Egy lépcső alatt volt fészkük amin felmentem és jól lábon szúrtak. Mondjuk úgy 15 percig fájt, hát de akkor így hirtelen menni sem tudtam, csak így sántítottam.
2013. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
100%

21 éves lány vagyok, október óta boldog tulajdonosa vagyok életem első akváriumának ami egy 112 literes trópusi vegyes, azóta bővült a kollekció egy 35 literes nevelővel (akkor épp kis guppiknak kellett, most csak növények vannak benne) és lassan lesz egy harmadik is (ami egy ázsiai biotóp lesz csak helyet még nem találtam, de olyan 50-60 liter körül gondolkodok). anyumnak aranyhal mániája van szóval amint lesz helyünk egy 2-300 literes aranyhalasnak, akkor lesz egy aranyhalasunk is :D


nekem tetszik a hobbi, és mivel ez egy HOBBI ezért nem nevezném fiúsnak vagy lányosnak. egy hobbit nem lehet beskatulyázni, pl szeretem a terepasztalokat (a vonatos verziót) is, nekem is lenne csak nincs helyem :)


magamon kívül középsulimból ismerek személyesen egy lányt aki halazik, illetve innen hable-t. fiú akvarista ismerősöm viszont csak egy van és egy érdeklődő :)


halakon kívül van még hörcsögöm, csigám, kutyám és macskám is. és szemezek a pitonokkal, de anyum nem engedi sajna a kígyókat :) minden állatomat imádom, a hörcsögömet különösen...rettentően elkényeztetett a hörbim :) bár a macsekok is...na mindegy a lényeg, hogy minden állatom egyformán szeretem :)

2013. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
méhészet is érdekelt, de félek tőlük mert mindenre allergiás vagyok amire van teszt kivéve a penészt...így parázok nehogy megcsípjenek és ott haljak meg tőle :S
2013. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
hát nemtudom de pl afrikai sügereket inkább fiúk tartanak de pl.: dél-amerikai fajok pontylazacok eleven szülők naono halak garnik betták azok inkább lányosak, ha bár pl a bettákat én is imádom
2013. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
Ebben van valami, de én a miniatűtizált állatokat azért szeretem, mert kisebb helyen elférnek, és már így is szétment a bal csuklóm az állandó vödrözéstől. Ha nagyobb akváriumba kéne hordanom a vizet, le törne a kezem :D
2013. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!