Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lányok ti akvarizáltok? Vagy...

Lányok ti akvarizáltok? Vagy ez inkább fiús dolog?

Figyelt kérdés
ti szeretitek csinálni? ( ha akadnak lányok :) )
2013. febr. 16. 21:03
1 2 3 4 5 6
 31/59 Zolka99 ***** válasza:

Nekem van egy 20 literes R.C.-sem,

Afrikai óriáscsigáim kb 20 darab,

Egy görögtekősöm meg kb. 90 aranyhalam tóba és fiú vagyok,


lol hable te neeem ? xd

2013. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 YourDestiny ***** válasza:
100%
Hát ha már annyi állat szóba került itt, gondoltam a szőrös pók se maradjon ki :)
2013. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
pókot nem tartanék , elég tré amikor vedlik és tiszta szőr a ház én meg azt lélegezném be ..
2013. febr. 17. 12:18
 34/59 YourDestiny ***** válasza:
A szőrét? Azt meg hogy, ha terráriumban van? :) Nem kutya meg macska ez :)
2013. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, szerintem elég vegyesen vagyunk. Akvaristáról például szinte csak srácokat ismerek, személyesen meg szinte csak lányokat. Fura.

Nekem is volt már amúgy mindenféle állatom, van egy 25 év körüli teknősünk, egy aranyhalas, meg egy nanohalas most. De volt régen egerektől kezdve papagájig minden. Szerencsére voltak annyira normálisak a szüleim, hogy nem azt mondták, hogy fujj, de undi, hanem segítettek mindenben. Még állatkertet is csináltam nekik az udvaron, békákkal, csigákkal, krumplibogárral, meg mindennel, amit találtam, és még belépőt és szedtem :) Szegény nagyi mondta, hogy kifizeti, csak ne kelljen bemenni és hogy majd a krumplibogarakat nyomjam szét :) Hát én visszatelepítettem őket szépen a krumplira.

Szerintem az állatok szeretete nem nemfüggő, bár sajnos sok lányba belenevelik a picsogást, és nem is foglalkozik ilyesmivel később.

2013. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:

Igen! :) Van egy csudaszép növényes akváriumom.


27/L

2013. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:
YourDestiny hát hagysz a póknak levegőt nem? ott kifog találni a szőr hozzád :D haveromnak is van és ö is mondta hogy tré amikor vedlik . murr te meg vissza teszed a krumpli bogarat a krumplira ? :D akkor az évben se volt termés :D
2013. febr. 17. 15:32
 38/59 anonim ***** válasza:
Lecsapatták őket utána rézgáliccal :D De részemről a szándék megvolt :)
2013. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, imádom a halainkat :)
2013. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:

Én szó szerint "beleszülettem": édesapám hobbija volt ez, amit én is átvettem. Hosszú éveken át volt akváriumunk. Szerettem, mert nincs vele sok gubanc, anyagilag sem, és nagyon szép látványt nyújt a szobában. Pár éve nincs csak, de lehet, hogy megint "beköltöztetek" néhány halat az üresen álló akváriumba...

36/N

2013. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!