Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lányok ti akvarizáltok? Vagy...

Lányok ti akvarizáltok? Vagy ez inkább fiús dolog?

Figyelt kérdés
ti szeretitek csinálni? ( ha akadnak lányok :) )
2013. febr. 16. 21:03
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Zsebev! Hol írtam ilyet??

""az, hogy szerinted egy nő csak takarítson meg főzzön"" Mutasd meg!!!!

2013. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

Your. Légyszi te is másold már be hogy hol, írtam ezt?

"Egy nő miért lenne hülye ahhoz, hogy megértse a biológiai szűrés folyamatát vagy egyebet?"

Azt hittem legalább te tudsz a sorok közt olvasni.

2013. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mosolyommal, hanem az eszemmel keresném a pénzt, ha lehetne. És hadd legyek atomfizikus vagy bármi, ami lenni szeretnék. Nem ettől leszek nőietlen. Attól, hogy valakinek férfias a hobbija vagy a foglalkozása, még lehet nőies. Pl ismerek egy lányt. Szőke, kék szemű, mosolygós, bájos és még így női szemmel nézve is nagyon szép. És tudod, mi a foglalkozása? Kommandós.
2013. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
jó én biztos nem állnék össze olyan nővel aki pl tűzoltó rendőr vagy katona főleg aki katona ezek a hivatások férfiakra jellemzőek nagyon ennyire ne cserélődjenek fel a szerepek hogy a nő végzi a férfi melót férfi meg a nőit pl engem felidegesít aki férfi létére irodába adminisztrációs munkákat végez én azt nem tartom férfiasnak ( amúgy értelmes kommandós itt is sugárzik róla hogy nő azzal senki nem dicsekedik hogy ő kommandós azt próbálja mindenki titkolni amennyire tudja :D )
2013. febr. 25. 20:01
 55/59 anonim ***** válasza:
Nem tartozik ide, de eredeti válaszomban ezt a szókombinációt használtam: "csak nekem akkor is fura hogy..." Fura számomra más is. Pl.: hogy emberek bogarakat meg lárvákat esznek. Tériszony is fura. 15 évvel ezelőtt nem mertem felmenni egy gyalogos felüljáróra, ha kiláttam a lépcsők közt. Ma pedig már sárkányrepülőből fotózok. 6 éve ugrottam először le egy hídról egy szál kötéllel a bokámon. Mi mindannyian furák vagyunk. Csak Furcsa nekem, hogy ez belőletek fura dolgokat váltott ki.
2013. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Én akvarizálok, 158 cm magas vagyok hosszú barna hajú, nem mellesleg CNC forgácsoló a szakmám :D
2013. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Nem dicsekszik vele, hogy az, csak kérdeztem és elmondta. Amúgy izraeli, szóval a sorkatonai szolgálatát tölti ott, utána óvónő szeretne lenni.
2013. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Egyébként jó messzire elvitt ez a kérdés. :)
2013. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 YourDestiny ***** válasza:
Demente, hát elég furán fogalmaztál, nem véletlen, hogy a legtöbb embernek az jött le a soraidból, ami. De egyébként szerintem eleve kár volt olyan dolgokat felhozni, aminek egyáltalán semmi köze a témához.
2013. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!