Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lányok ti akvarizáltok? Vagy...

Lányok ti akvarizáltok? Vagy ez inkább fiús dolog?

Figyelt kérdés
ti szeretitek csinálni? ( ha akadnak lányok :) )
2013. febr. 16. 21:03
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Én is leány volnék, egy 150 literes növényes aksival, és egy 50 literes axolotl-ossal :) 23 vagyok, nálunk senki nem rajong az ötletemért, pláne, hogy költözünk, és elég necces lesz az akváriumot vinni. gondoltam felszámolom, de párom nem engedi <3
2013. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok :D amikor elmentem a halamért, akkor jött velem a barátnőm, és neki is lett később mert megtetszett neki. Meg még egy barátnőmnek lesz mert megtetszett neki xD. És 2 lány osztálytársam tart még halat. Szóval nekem 4 lány ismerősöm tart halat. Fiút egyet sem ismerek. Ha csak a boltos nem számít annak :D bár azt nem ismerem. XD
2013. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
29%

hable lány? fasza.. Akkor már értem miért gondolta hogy a co-m bele fog robbanni az arcomba, és miért írta hogy a tubi előbb hal éhen mint hogy beledöglene a klórba. (még mindig azzal a tubival etetek)


Szerintem az akvárium egy összetett rendszer. Nem árt összességében átlátni. Persze nem félreértendő a csajok is lehetnek benne jók, csak nekem akkor is fura hogy műszaki kérdésekben mint pl: vízkezelés, szűrés, CO2 Palack, Hegesztés, állást foglaljanak.

Miért érzem azt hogy a csajoknak nem ez a dolguk?

Egy olyan csajnak aki sikeres a munkájában, jól néz ki, tuti nincs szüksége olyan hobbira, amitől valljuk be, elég keveset kap. Sőtt ha lehetek bunkó a csajok rendszerint a pasik igényeit nem tudják kielégíteni, (Gondolok itt kajára és szexre)nem hogy még egy csapat hal-ét. Sokkal inkább természetes az a kép mikor egy csaj egy szőrös cukiságot tart otthon. Amit kézbe lehet venni, lehet nyúzni, simizni.

2013. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
Demente van benne igazság de ettől független ne általánosíts pl azért hable lehet hogy elég jól benne van ebben a témában , mert ha érdekli miért ne szerethetné az hogy nem tud egy kaját főzni egy férfinak annak tudható be hogy nem szeret főzni mindenkinek meg van mit szeret de amúgy én is azért ilyen barkács ügyileg inkább férfiasnak gondolom meg régen ez mindig a férfiak hobbija volt volt meg ha megnézzük akvarisztika boltokban is legalábbis ahova én járok férfi van van női de ő kevésbé jártas a témában
2013. febr. 24. 12:19
 45/59 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, szerintem akik komolyabb szinten űzik, azok inkább férfiak.
2013. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
78%

Huhuhú... Demente, te nagyon el vagy tévelyedve. Ha szerinted egy nő nem értheti meg a biológiai bontás elvét, vagy a víz kémiáját, akkor még nem találkoztál értelmes nővel. A hegesztés nem tudom, hogy jön az akvarisztikához, de akit érdekel, megtanulja hogy kell. Én nem tudok, mert nem foglalkoztam még vele, ellenben sportlövészeten vagy küzdősporton volt olyan lány, akitől csak tanulni tudtam. Minden csak érdeklődés és elszántság kérdése, nemtől független. Egy szép nő ugyan annyit kap a hobbitól, mint egy csúnya pasi, vagy egy helyes pasi, vagy egy szép nő. És ha lehetek bunkó, akkor a férfiak ugyan úgy nem tudják kielégíteni a nő igényeit, mint fordítva, már aki nem tudja.


Mindezt FÉRFIKÉNT mondom, csak több értelemmel és kevesebb sztereotípiával. Nem tudom, milyen közegben élsz, de csalódtam benned.

2013. febr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 YourDestiny ***** válasza:
71%
Demente válaszára én is felkaptam a fejem. Elég érdekes érvei vannak, amivel abszolút nem értek egyet. Egy nő miért lenne hülye ahhoz, hogy megértse a biológiai szűrés folyamatát vagy egyebet? Férfi is lehet ugyanúgy hülye a műszaki dolgokhoz, főleg a mai világban a sok finomkezű gépb*zi, akinek a fosbukon zajlik az életük.
2013. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
83%

demente...te nagyon el vagy ám tévedve!


nő vagyok és nő létemre 2,5 év tévelygés (rosszul választott, nem hozzám illő szakok...) után idén felvételizek biológia és fizika szakra.

egyébként megsúgom, hogy az akvarisztikai biológiai bontás kb a középsulis biosz tudással is lazán megérthető és felfogható. legalábbis ha az embert egy kicsit is érdekli az ilyesmi...


az, hogy szerinted egy nő csak takarítson meg főzzön, egyértelműen arra utal, hogy el vagy maradva a modern világtól egy csöppet. ma már nincs olyan, hogy férfias meg nőies munka/hobbi. egy nő ugyanúgy lehet villanyszerelő vagy szobafestő, mint egy pasi. én is ezen két szakmán gondolkodtam de a komoly tériszonyom miatt egyik sem kivitelezhető számomra. egyébként megsúgom, hogy legszívesebben kamionosnak állnék de párom nem szeretne velem jönni én meg nélküle nem megyek sehova...ennek ellenére szeretek főzni, sütni és takarítani is.


teljesen fel vagyok háborodva a hozzád hasonló hím egyedek véleményén. ma már a 21. században élünk...nem a középkorban vagy az ókorban...ma már a nőket is ugyanolyan jogok illetik meg, mint a férfiakat. ebből adódóan ugyanolyan hobbikat is űzhetnek, mint a férfiak. miért ne lehetne egy nőnek kifinomult, versenyképes hightech növényes akváriuma? szerintem semmivel sem nehezebb egy ilyet működésbe hozni és fenntartani, mint pl egy gyereket nevelni.


akkor a te elméleted szerint én nem vagyok százas? orvosi eset lennék? :O hmmm...furcsa...


elnézést kérek tőled is meg úgy alapban mindenkitől, de az ilyen nézeteken mélységesen fel tudok háborodni a többi nő társam nevében is. elképesztő, hogy ebben a modern társadalomban is találni még ilyen nézeteket valló embereket...szerintem elég gáz, hogy ennyire lenézed a női nemet...


ettől függetlenül nagyon örülök, hogy látom, több férfi akvarista kolléga is kiáll a nők mellett! köszönöm/köszönjük nektek :)

2013. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
0%
Basszus! " Persze nem félreértendő a csajok is lehetnek benne jók, " IDÉZTEM! Tanuljatok meg olvasni! Én kamionoztam. Most villanyszerelő vagyok. 10 éve dolgozom fémiparban. Így vagy úgy. A bonyolult Plc vezérléstől, a garázskapuig mindent csináltam. Nem földhözragadtság, de számomra a nő legyen nő. Legyen baromi csinos, és a mosolyával keresse a pénzt. Ne legyen atomfizikus, de hülye sem. Nem kell hogy főzzön, és mosogasson. Csak törekedjen! Nemtom honnan szedtétek azt a sok hülyeséget amit érvelésként írtatok.
2013. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

Murr ezt te honna n szeded???

Demente, te nagyon el vagy tévelyedve. Ha szerinted egy nő nem értheti meg a biológiai bontás elvét, vagy a víz kémiáját, akkor még nem találkoztál értelmes nővel

Én ezt írtam?

Nem!!!

2013. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!