Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elég kis kezdő akváriumtartó...

Elég kis kezdő akváriumtartó vagyok! Az van, h a Guppim megszült, viszont egyetlen egy kishalat tudtam megmenteni, viszont nincs még 1 akváriumim. Hogyan tudnám életben tartani?

Figyelt kérdés

#guppi #kezdő akvarista #Guppi szaporítás
2013. szept. 6. 21:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szia! Én is jártam így :S Gondolom neked is felfalták a kicsiket. Én egy befőttes üvegbe tettem át raktam bele olyan kavicsokat ami algás meg növényt is raktam át. A guppi elég szívós nekem simán elvoltak levegőztető nélkül. Meg ilyen "por" állagú halkaját még kisebbre törtem és azt szórtam be neki. Túlélte :) Remélem segítettem :)
2013. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz neki megfelelő körülményeket teremteni (mint az előző) akkor ne akard életben tartani.
2013. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen,nem számítottam rá,h hamarosan szülés lesz,mert kb 2 hete vettem őket és a kereskedésbe és ott külön voltak tartva a,Fiúk meg a lányok...Bár nem igen akarom őket tenyészteni,vagyis gondoltam a természetre hagyom,tettem ma még be növényeket és Megpróbáltam úgy átrendezni az aksit,h elbújhassanak a következők...Köszönöm az infot,Megpróbálom,az első "kisbabám" megmenteni :)
2013. szept. 6. 22:27
 4/14 A kérdező kommentje:
Oksa,nem akarom megölni sem...holnap Elmegyek az állatkereskedésbe és segítséget kérek!
2013. szept. 6. 22:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Kell neki egy szülőszoba, vagyis egy sűrű hálóval elkeritett kis rész, amibennevelkedik egy darabig. Ha nem akarsz kishalakat, akkor ne elevenszülőket vegyél.
2013. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már megvannak...és a lehető legjobban fogom őket tartani,viszont kezdő akvaristáknak a Guppikat írták mindenhol...Nem vagyok felelőtlen...!!!!
2013. szept. 7. 00:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen mindenképp jó választás, azt az egyet leszámítva, hogyha minden kishalat meg akarsz menteni akkor egy év alatt 5 akváriumod lesz. Inkább velük etesd meg a nagyokat.
2013. szept. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
simán egy vödörben lehet nevelgetni szűrő nélkül is
2013. szept. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
naponta 2 pohár vízcserével
2013. szept. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
vödörbe 10 liter víz fér (kicsit nagyobb mint egy befőttes üveg)
2013. szept. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!