Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A feleségem háziállatként...

A feleségem háziállatként akarja tartani a kacsát, mit levágásra kaptunk. Mi legyen végülis a vele?

Figyelt kérdés
Levágni nem akarja és nekem sem engedi. Anyáméktól kaptuk, azt mondja oda sem vihetem vissza, mert anyám le fogja vágni. A kutya ágyát bevitte neki a garázsba és ott csövel már 4 napja a kacsa, szorgalmasan tele 💩ja a garázst és az udvart. Nappal a házba is beengedi. Az ismerőseink mind rajtunk röhögnek. Mit csináljak? Arra is gondoltam hogy levágom a kacsát mikor nincs otthon, de akkor kiverné a hisztit.
2022. szept. 27. 12:19
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
15%

"Véletlen" magára döntött valamit a garázsban és kitört a nyaka.


Ha érted...

2022. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim válasza:
90%

Eeez igen! Háta mögött....

Feleséged érzései? Tudom, a nőe nem számitanak...

2022. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
97%
🤣 Először szólj anyádéknak, hogy véletlenül se adjanak nektek soha többet élő állatot, aztán meg várd meg amíg szegény kacsa természetes úton kimúlik. Amúgy megértem, én se vágnám le. Ennyire azért ismerhetted volna a feleséged. Ha ő nem olyan környezetben nőtt fel, ahol levágásra tartanak állatokat(ami amúgy normális dolog), akkor neki nem lesz természetes, inkább bizarr.
2022. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
De amit a boltban veszünk azt megcsinálja,megeszi ez annyiban más hogy még rajta van a tolla. Meg mondtam, hogy elvágom én a nyakát, neki csak ugyanazt kell csinálni vele mint a bolti hússal. De akkor is sipákol, hogy hozzá ne nyúljak a kacsához.
2022. szept. 27. 12:33
 5/60 anonim ***** válasza:
100%

4, teljesen más egy élő állatot leölni, mint a boltban hús formájában megvenni, mikor már nincs benne semmi aranyos, vagy élő.

Mondom mindezt úgy, hogy rengeteg tyúkot, kacsát, libát, kakast vágtunk már. Mégis megértem mi a különbség.

2022. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem aranyos a feleséged, azt meg nem értem miért fontosabb az hogy ki mit gondol, mint a feleséged érzései a kacsa iránt.
2022. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván ne vágd le, se a háta mögött se előtte.
2022. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
93%
Igazából sokkal könnyebb megfőzni valamit, amit a hűtőpultól veszel ki, szinte felismerhetlen, fel van vágva, tollazva stb, nem olyan amit látsz mozogni, hallod a hangját esteleg még felfedezed, hogy hű ez egy értelmes élőlény. A tyúkok vagy tehenek sem olyan buták, mint aminek mi gondoljuk. Valahol megértem a nejedet, én sem tudnék jóízűen enni abból amit korábban ismertem.
2022. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim válasza:
88%

Keresni kell egy olyan ismerőst aki kertes házban lakik vagy tanyán és tart tyúkokat vagy kacsákat. Meg kell kérni hogy fogadja be a kacsátokat. A feleséged meg látogathatná és vihetne neki kaját. Egy idő után úgy is megunja. Eleinte érdekes egy ilyen jószág, de ha folyamatosan takarítani kell utána meg a kajájáról gondoskodni akkor egy idő után sokan feladják.

Én nem takarítanék a kacsa után, oldja meg a feleséged ha ő ragaszkodik hozzá. A felelős állattartás erről is szól.

2022. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem meg állj a sarkadra és mond meg neki kerek perec hogy te ezt a kacsát lefogod vágni ha nem lesz itthon(hogy ne kelljen látnia) ha fejre áll akkor is!!
2022. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!