Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A feleségem háziállatként...

A feleségem háziállatként akarja tartani a kacsát, mit levágásra kaptunk. Mi legyen végülis a vele?

Figyelt kérdés
Levágni nem akarja és nekem sem engedi. Anyáméktól kaptuk, azt mondja oda sem vihetem vissza, mert anyám le fogja vágni. A kutya ágyát bevitte neki a garázsba és ott csövel már 4 napja a kacsa, szorgalmasan tele 💩ja a garázst és az udvart. Nappal a házba is beengedi. Az ismerőseink mind rajtunk röhögnek. Mit csináljak? Arra is gondoltam hogy levágom a kacsát mikor nincs otthon, de akkor kiverné a hisztit.
2022. szept. 27. 12:19
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
3-4 hónapos a kacsa. Már adott neki nevet😤 Amúgy meg pont ezért nem kell tutujgatni a haszonállatot, hogy ne ismerd meg és ne lásd a "különbséget". Rögtön le kellett volna vágni ahogy hazahoztam és azóta már meg is ettük volna🤬
2022. szept. 27. 13:02
 22/60 anonim ***** válasza:
90%

Anno régebben egy disznòval jártam így😃 az anyja elpusztult, és cumisüvegből etettem.

Mi is levágtuk a haszonállatokat, nade a malac maradt😅 őt nem engedtem.

2022. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
89%

"Amúgy meg pont ezért nem kell tutujgatni a haszonállatot"

Értsd már meg, hogy csak azért mert te magadban eldöntötted hogy számodra haszonállat, attól még a feleséged gondolkozhat másképp..

Ennyire nehéz elfogadni, hogy más emberek nem pontosan ugyanolyanok mint te?

2022. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
76%
Aki pirosat nyomott a #18-as válaszomra, esetleg meg tudná cáfolni észérvekkel? Pl normális valid forrással amiben kimutatják hogy evolúciós, alapvető biológiai eltérés van a haszonállatok és a hobbiállatok között? Kíváncsian olvasnék erről valami igényes publikációt.
2022. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
7%

Én azért elsütnék egy ördögi poént a helyedben. :D


Amíg nincs otthon elmennék a boltba és vennék pár csirkecombot, meg csirkeszárnyat, nyakat egyebet és nekiállnék pörköltet csinálni.


A kacsát eltenném egy olyan helyre ahol elsőre nem keresné.


Majd mikor jön haza:


-Szia szívem, mit csinálsz?

-Szia pörköltet csinálok, mindjárt kész.

-Milyen pörköltet?

-Kacsa pörköltet..

-MI VAAAN?? KACSA???


Aztán persze egy 5-10perc múlva közölném vele hogy a kacsája a padláson van, ezt meg a boltban vettem. :D


Ha megcsinálod mindenképp írd meg hogy mi lett a vége! :D :D :D

2022. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
91%

#25

A kacsa meg a csirke szaga/illata TELJESEN más, azonnal meg lehet mondani a bejárati ajtóból hogy melyik készül épp. :D

2022. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
61%
#26 Jó hát ha talál bontott kacsát, akkor vegyen azt! :D
2022. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim válasza:
40%

Egyébként sok panelban nevelkedett ember nem tudja, de kb a kacsa az egyik legkoszosabb, legbüdösebb haszonállat.

Én kertes házban éltem világ életemben és sok szomszédunknak volt kacsája. Mindig arról panaszkodtak, hogy tyúkot és kacsát nem nagyon lehet együtt tartani (kivéve a tanyavilágban nagy helyen).

A kacsák állandóan kifürdik az itató vizet és mindent összefosnak. De ezt úgy folyamatosan egész nap. Minden tiszta víz és bűz. Egy tanyán ez nem számít, de egy garázsban ezt ki tolerálja folyamatosan?

Én is szeretem az állatokat, de én kacsát nem tartanék ilyen körülmények között. Nem ilyen helyre való, ezt kellene belátni. A kacsák legelészni, csipegetni szeretnek olyan helyen ahol minél több víz van. Az az állatnak is kínlódás ha be van zárva egy garázsba.

2022. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
28%
Újabb provokatív kérdés.
2022. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim válasza:
7%
Már rég levágtam volna. Tudod, ki engedné, hogy a házba engedje.
2022. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!