Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A feleségem háziállatként...

A feleségem háziállatként akarja tartani a kacsát, mit levágásra kaptunk. Mi legyen végülis a vele?

Figyelt kérdés
Levágni nem akarja és nekem sem engedi. Anyáméktól kaptuk, azt mondja oda sem vihetem vissza, mert anyám le fogja vágni. A kutya ágyát bevitte neki a garázsba és ott csövel már 4 napja a kacsa, szorgalmasan tele 💩ja a garázst és az udvart. Nappal a házba is beengedi. Az ismerőseink mind rajtunk röhögnek. Mit csináljak? Arra is gondoltam hogy levágom a kacsát mikor nincs otthon, de akkor kiverné a hisztit.
2022. szept. 27. 12:19
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy ugyanaz! A hűtőpultban található állatot nem ismered! Meg annak már mindegy, mivel nem él. Nem hiszem, hogy nem látod a különbséget.

#3

2022. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
88%

#10

Konkrétan otthagynám azt az embert, aki levágja a kisállatom. ;) és nem vagyok ezzel egyedül

2022. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
4%
#12 Én meg mondanám: "Menjél ha ennyi eszed van! De vissza se gyere!"
2022. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
90%
Ha valakinek vannak érzései akkor kevés esze van?
2022. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
2%

Ez nem érzés! 😅 Nem egy 7 éves kislányról van szó hanem egy felnőtt nőről!

Ha nem tud különbséget tenni egy haszonállat és egy háziállat között, akkor ott igenis vannak gondok..

2022. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
95%
A kacsa 5-10 évig él. Jelenleg mennyi idős? Adjál neki nevet :D
2022. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon aranyos a feleséged. :D Hagyd meg neki ezt az örömöt. Mondd meg, hogy akkor maradhat ha takarít utána meg gondozza.
2022. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
81%

#15

A különbség amiről beszélsz, emberi döntésen alapul.

Ha úgy döntök, simán lehet hobbiállat egy kacsa. Tyúkot pl sokat tartanak hobbiból.

A világ egyes részein meg megeszik a kutyàt, macskát.

De európán belül is egyik ember számára haszonállat a ló vagy a nyúl, sok másik embernek meg ezek társállatok.

A haszonállat és a hobbiállat csak ember által generált csoportok, az ember dönti el hogy az állata melyikbe tartozik.

2022. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
6%
Esetleg rendezd úgy, mintha a kutya fogta volna meg.
2022. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
82%
Persze, gondolom a haszonállatok maguk mutatkoztak be úgy és azt is hozzátették, hogy ők nem érző állatok..
2022. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!