Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A feleségem háziállatként...

A feleségem háziállatként akarja tartani a kacsát, mit levágásra kaptunk. Mi legyen végülis a vele?

Figyelt kérdés
Levágni nem akarja és nekem sem engedi. Anyáméktól kaptuk, azt mondja oda sem vihetem vissza, mert anyám le fogja vágni. A kutya ágyát bevitte neki a garázsba és ott csövel már 4 napja a kacsa, szorgalmasan tele 💩ja a garázst és az udvart. Nappal a házba is beengedi. Az ismerőseink mind rajtunk röhögnek. Mit csináljak? Arra is gondoltam hogy levágom a kacsát mikor nincs otthon, de akkor kiverné a hisztit.
2022. szept. 27. 12:19
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
18%

Sokszor mondogasd az őrült előtt a kacsának, hogy


"Úgy szeretlek, majd megeszlek!"

2022. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
15%
Mi amúgy anno ettünk nyulat is, ami miatt kollektívan visít fel minden ismerősöm, mintha ez valami rossz dolog volna.
2022. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
A nyúlhúst én is szeretem, az a legjobb bográcshús szerintem.
2022. szept. 27. 13:44
 34/60 anonim ***** válasza:
70%

#33

Akkor azokat is kiröhögöd, akik nyulat tartanak kiskedvencként?

2022. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
18%

#12 a kisállatod? Te magadtól vagy ennyire ostoba, vagy segít valaki? Nem a feleség kisállatát akarja levágni a kérdező, hanem egy haszonállatot, amit levágás céljából kaptak a kérdező szüleitől. Nem a kisállatodról van szó, vagy te a disznókat, csirkéket is a kisállataidnak tartod, te nagyon ostoba?

Behalok a kommenteken, komolyan. Mondjuk nem élve kellett volna szerintem odaadni a kacsát, hanem már levágva, ez így kicsit bizarr ajándék. Kérdező, szerintem a legjobb ezek utan az lenne, ha visszaadod, és mondod hogy mi a helyzet, miért nem tudtok ezentúl élő állatot elfogadni.

Én nő vagyok, imádom az állatokat, de azért na, mindennek van egy határa, haszonállatot nem cirógatni tart az ember.

2022. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
7%

35.


Az ugatók biztosan mint vegetáriánusok is, ráadásul az a típus akik mindenki másnak is előírnák ezt. Sokszor még a kutyának is. (Cicának nehézkés, mert lazán otthagy 1-2 nap zöldborsós-répa menü után)

2022. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
87%
Haszonállat..érdekes kifejezés. Van ahol kutyát esznek így az a haszonállat, itthon meg kiakadunk rajta. Ki dönti el hogy melyik állat “hasznos” és melyik “cuki”? Mindenközben miért felejtjük el, hogy ők is éreznek? Miért baj az, ha szeretetben él egy kacsa? Ő nem érdemli meg csak a kutya/macska…?
2022. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
10%

#36 na igen...amit más vágott le azt megeszik, mert az mááás :D

Az utolsó, zárójeles mondatod hatalmas :DD

#37 a kutya az ember legrégibb barátja, társa, sehol nem haszonállat, ott sem, ahol megeszik. Nehogy már egy lapon említsd egy szárnyassal. Szeretetben él egy kacsa 😅 Atya ég, ott azért vannak bajok fejben. Ha házikedvencként megvesz valaki egy kacsát, az más, éljen szeretetben, legyen csakádtag. De könyörgöm, a kérdező szülei (!!) adták, megenni.

2022. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne említsem egy lapon? Ugyanúgy állat, ugyanúgy érez, ugyanúgy fáj neki. Miért baj ha szeretetet kap egy érző lény?
2022. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
78%

#35

Nem olvastad el? A feleség számára nyilvánvalóan kisállat a leírt sztori alapján. Nem igazán értem, emiatt miért lenne ostoba bárki.

Amúgy igen, csirkéket pl tervezek beszerezni hobbiból, több ismerősömnek is vannak "csak úgy", nem vágják le. Miért ennyire kiakasztó ez számodra?


Továbbra is érdeklődve várom a biológiai/evolúciós különbségeket taglaló publikációt. :)

2022. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!