Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kislibák mind ha meg lennének...

Gábor t kérdése:

Kislibák mind ha meg lennének fázva, ki heverik?

Figyelt kérdés
Takarmányt kapnak , zöldet meg fűtést. A kérdésem, hogy meg maradnak-e?

2014. jún. 13. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy meg vannak fázva.Ebben a hőségben nagyon kell figyelni,nehogy hőgutát kapjanak.
2014. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most már nem fáznak meg, de ha megfázik sokszor odalesznek. Eltaknyosodik, gubbaszt megy a hasa kínlódás van utána. Most az árnyék legyen, nappal sokszor ki se engedik hadd hűsöljön, csak hajnalban meg késő este felé. Már fűtés is le lehet kapcsolni
2014. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Meg fázás alatt azt értem , hogy köhög szuszog mossa az orrát vagy csőrét, látszik hogy nehezen kap levegőt , de egyenlőre esznek rendesen, és szaladgálnak is néha.A házikójukba tettem rádiós hőmérőt így tudom , hogy kora reggel 20-22-fokvan náluk. Árnyék van bőven, meg vizük is.
2014. jún. 14. 14:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg kaptam a válasz. A többség nem heveri ki, köszönöm a jó választ.
2014. jún. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!