Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vettem egy kb 30cm zöld...

Vettem egy kb 30cm zöld leguánt aminek a nyakán és lábán foltak vannak úgy néz ki mintha penészes lenne ez normális vagy ha nem mi okozhatja?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak vedlés maradvány?
2012. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehetséges de valahogy kidudorodnak
2012. máj. 23. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Fúj . Szernitem vedlés . De ez csak szerintem van így . :D :D .
2012. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na Szia . :D :D .
2012. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A világításra nagyon figyelj oda!

Már minimum 30 cm hosszan, és megfelelő szélességben meg kell oldani az UV világítást, és a melegítő lámpát is. Legtöbbször az elégtelen és rossz minőségű fénytől alakulnak ki bőrproblémák. Ha vedlésből visszamaradt bőrdarabok, akkor nincs nagy baj, de ha penész, akkor érdemes szakemberhez fordulni.

Ilyen bőrproblémákat okozhatja még a rossz minőségű étrend, az A-vitamin bevitelre különösen figyelni kell.

És a rossz tartási körülmények, száraz levegő, elégtelen fürdési lehetőség, kiszáradt bőr, vagy más okból a hidratálás hiánya.

2012. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a pártartalom okozta
2012. jún. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!