Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy vegyem rá anyumat egy...

Hogy vegyem rá anyumat egy vadászgörényre?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van hasonló kérdés.14 éves vagyok és már kb 2 éve győzködöm anyumat hogy legyen görényem,már mindent átnéztem róla meg felkészültem rá. De amikor mondom neki akkor azt mondja hogy büdös,sokat kell vele foglalkozni,harap és hogy megfogom unni meg hogy ő utálja.De én mindet megcáfoltam.A harapásrol levan szoktatva olyat veszek,ha kiivartalaíttatjuk akkor nem lesz szaga,egész nap csak vele fogok foglalkozni.De ő akkor is kiáll ezek ellen.Nem bírom elviselni már,ez az egyik vágyam és nem érdekli.Segítettem otthon és ha megkért valamire akkor megcsináltam és még akkor se.Kérlek segítsetek nekem hogy mivel győzzem meg.
2008. júl. 2. 00:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha fél az egerektöl akkor mond azt hogy a göri minden rágcsálot megtalál és kinyír:))
2009. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
mond nekik hogy nem kell félni egy ilyen ismeretlen állattól, nem lesz vele problémájuk. és mond hogy sajnálod hogy ennyit követelőzöl emiatt az állat miatt, de értsék meg hogy mennyire szeretnéd...
2009. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!