Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg szüleimet,...

Hogyan győzzem meg szüleimet, hogy vegyenek nekem tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Tudom, van már ilyen kérdés, de az én helyzetem kissé más. Nos, már minden lehetséges dolgot elolvastam a malacokról. A költségeket is én állnám, sőt ki is számoltam kb mennyibe kerülne. HELP!
2010. júl. 13. 12:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

- van mellette más állatom igen, egy kutya és egy macska. semmi más.

- nem fogom elhanyagolni, tényleg szeretnék egyet.

- már anya megengedte, de apa még mindig hajthatatlan.

- rengeteg mindent tudok róluk, és tényleg akarok.

- hát, szerintem azért mert undorodik tőle... :(

- attól függetlenül még mindig akarok. :))


oké, köszönöm a válaszokat. remélem, hogy végül lesz malacom :D

2010. aug. 7. 21:00
 12/12 anonim válasza:

szia!nekünk 3 éve van tengerimalacunk 2 is!

nem akkora felelősség, mint egy kutya, nagyon aranyosak szeretik a családot. egyetlen nehéz dolog a ketrec takarítása! hetente akár 3 szor is ki kell takarítani ami igazából (kezdetben 10 perc) de ha már "gyakorlott" vagy benne 5 percig tart! fontos hogy min két állatot tarts együtt mert depressziósak lesznek és meghalnak. az egyik válaszoló azt írta 3 évig élnek! ez NEM igaz. ezek nem hörcsögök! akár 8 évig is elélhetnek. a költségek pedig nem olyan vészesek kb 1 hónapban 10 csomag forgács ami durván 3000 Ft(10 csomag) széna (fontos hogy mindennap adj nekik!!) ami szintén egy hónapra 3-4000 Ft ezenkívűl zöldséget kell nekik adni.(naponta akár egy fél uborka v. 2 paprika , fél fej saláta, 2db alma vagy 2db répa) ez kb. havi 3000. az egész havi 10.000 Ft lenne . A lényeg: nekem egszerűen ment a meggyőzés mondd hogy ez nem nagyon nagy felelősség mint pl a kutya vagy macska, hogy te takarítanád a ketrecet és hogy persze állnád a költségeket. igazából kis felelősség nem sok probléma van velük állatorvoshoz se kell járni nincs sok költség csak a kaja (ami belefér)

2014. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!