Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kell a hörcsögöt fürdetni?

Hogy kell a hörcsögöt fürdetni?

Figyelt kérdés
Úgy lehet,hogy mondjuk a mosdókagylóba engedek langyos vizet,és benne hagyom a hörit egy kis időre,hogy úszkáljon?:)
2010. júl. 16. 11:55
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Elsőnek üzenem:értek az állatainkhoz,imádom őket,állatorvos szeretnék lenni!5 állatunk van,abból 3 az enyém!Azért kérdeztem meg,mert nem szeretném úgy fürdetni,hogy közben nem is szabad!"Minek nekem állat?!".Hát kösz...

14/L

2010. júl. 16. 12:19
 12/30 anonim válasza:
Ne fürdesd meg,hanem inkább egy pumpás flakont moss ki alaposan(ne maradjon benne vegyszer), és tiszta vízzel egy kicsit fújkáld meg a hörit!
2010. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12:19,köszönöm szépen!:)
2010. júl. 16. 12:20
 14/30 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszi,végre értelmes válaszok:)
2010. júl. 16. 12:20
 15/30 d,jpt L ***** válasza:

Első vagyok, ne üzengessél, inkább okulj a saját marhaságodon. Mindenki leírta, hogy hörcsögöt nem szabad fürdetni.


Állatorvos? Ne nevettess.

2010. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem veszekedek hü.lyékkel,még a végén lesüllyedek a szintedre...
2010. júl. 16. 13:38
 17/30 A kérdező kommentje:
Mellesleg hány éves vagy?
2010. júl. 16. 13:43
 18/30 d,jpt L ***** válasza:

Szerintem -már csak a korunknál fogva is- tapasztalatban előrébb járok, mint te, ezért a szintemre nem bírsz süllyedni. Nekem is volt 13-14 évesen hörcsögöm és eszembe sem jutott megfürdetni. De a mai fiatalok retardáltak :(


Ok! Én sem szeretnék veszekedni, mert nem vagy partner a vitában. Minden szépet és jót.

2010. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Amúgy a nővérem hörijei,de ő most külföldön van,és én gondozom őket.De nekem is volt.

Ha érettebb vagy,akkor ne veszekedj nálad fiatalabbakkal!És nagyon fájt,hogy ezt írtad..."Állatorvos?Ne nevettess!":(Csak azért,mert nem tudtam,hogy lehet e hörcsögöt fürdetni?!Mellesleg elsőként vettek föl egy nagyon jó gimi biosz-kémia szakára.

Minden jót és szépet:)

2010. júl. 16. 13:52
 20/30 d,jpt L ***** válasza:
Anno én is bio-kémre jártam és engem is elsőként vettek fel, ha ez a PB nálad is, akkor ne várj túl sokat...Oda mindenkit felvesznek, könyörögtek,hogy menjek már. Emellett pedig nehéz a bio-kém és unalmas. És a biológiának sincs köze az állatokhoz. Nem függ össze a biokém szak gimi és az állatorvosi egyetem.
2010. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!