Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kell a hörcsögöt fürdetni?

Hogy kell a hörcsögöt fürdetni?

Figyelt kérdés
Úgy lehet,hogy mondjuk a mosdókagylóba engedek langyos vizet,és benne hagyom a hörit egy kis időre,hogy úszkáljon?:)
2010. júl. 16. 11:55
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
De könnyebben felvesznek majd az orvosira,ha biosz-kémiára járok:)
2010. júl. 16. 18:59
 22/30 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy tudnom kéne,de mi az a PB?
2010. júl. 16. 19:01
 23/30 anonim válasza:
Nem lehet!!!!!Tüdő gyulladást kap és felfázik!
2010. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Már tudom,nem is fürdetem meg:)

Köszönöm a válaszokat:)

2010. júl. 17. 09:59
 25/30 anonim válasza:
Szia, na rem nem lett fürdetés a dologból... én csak biztatni szeretnélek! Nem tudom,hogy az illető ,akivel vitatkoztál, állatorvosira jár ,vagy sem.... de mindenesetre én oda járok. És csak annyit szeretnék, hogy bizony az első évfolyamban igenis, nagyon sokat segit,ha bio-kém szakú gimibe jarsz ! 2. szemeszter utani kémia szigorlatot simán megcsinaltak ,akik gimiben jók voltak, én a növénytan szigorlatomra úgy kaptam 5öt, h a gimis felkészítőben megtanultakat mondtam el,mert arra emlékeztem. nem mellesleg biofizikán is csomot segit,ha gimiben megertetted a fizikat és a biologiat ... és ez még csak nehany pelda... ugyhogy ne add fel,ha esetleg meg nem sikerült bekerülni, v meg az erettsegi előtt állsz! Sok sikert :)
2011. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

A sok "értelmes" válaszadónak(tisztelet a kivételnek.) Lehet fürdetni a hörit,van amelyik szereti és van amelyik nem,ha megfürdeted,akkor langyos vízbe tedd,amibe úgymond ha belerakod a kezed,nem sül le a bőröd,mert olyan meleg,de nem is fagy meg. Miután kiveszed tedd bele egy törcsibe és addig ne engedd semerre ameddig nem száraz 100%-osan.

Ja és még mielőtt a sok bunkó nekem támadna,elvileg a macskák rühellik a vizet,még is van olyan macska aki egyszerűen imád fürdeni. Macskája válogatja...Jelen esetben meg a hörcsög.

2011. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

előző vagyok


http://www.youtube.com/watch?v=zJN5F7rzY8w&feature=related


Ne retardált az aki megfürdeti a hörcsögöt,nem fog belehalni egy kis vízbe,ahogy a vidi is mutatja,oké nem mutatja,hogy mi lesz utána,de utána jártam és nem lesz baja,ha mindent normálisan csinál az ember és odafigyel...

2011. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is:)) de régi ez a kérdés..xDD hát végül is nem lett hörifürdetés:D:) most 10.-es vagyok és komolyan ha a biosz-kém szak nem segít majd az egyetemen akk megeszem a kalapom><:DD sokkal többet és részletesebben tanulunk,mint a többi szakosok és biztos vagyok benne,hogy sokat fog számítani az egyetemen,ahogy az állatorvostan-hallgató válaszadó is írta:)még moindig az állatorvosira pályázok,és eddig nagyon jól haladok,jól tanulok,és nagyon remélem be is kerülök:)(na ennyit rólad d,jpt L xP)
2011. dec. 17. 21:25
 29/30 anonim válasza:

Sok szerencsét az Orvosidhoz : )


Majd ha bejutsz, akkor mindenkinek az orra alá dörgölheted aki kételkedett benned, hogy egy barom : )

2012. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Úgy legyen;)
2012. jún. 29. 01:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!