Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsög...

Dzsungáriai törpehörcsög tartás 101?

Figyelt kérdés
Korábban volt ilyen hörim csak az nagyon nagyon régen volt és nem emlékszem már az alapokra se. Ezt választottam ki, mert olyan picik és aranyosak. Sajnos macska, kutya ilyesmi nálunk nem lehet. Ezért valami kisebbre gondoltam mint a dzsungi. Legfontosabb a lakhelye, én bevallom ketrec ellenes vagyok, és látom sok höris oldal is. Belinkelnétek majd, hogy ti hörcsög tartók milyen höri lakhelyetek van vagy milyet ajánlotok? Mert neten keresgéltem, de mindenhol csak ketrecet adnak és elég kicsik. Szeretném ha elegendő helye lenne neki ahol sokat mozoghat. Milyen felszerelések kellenek neki? Őt egyedül is lehet tartani vagy kell társ hozzá? Honnan lenne érdemes venni hörit? Milyen kajákat ehet és hetente hányszor? Szóval minden fontos tudnivalót szeretnék tudni. Most jönnek a tipikus kommentek mint a "miért nem ovlasol utána neten, googleon.."azért mert személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, véleményekre. És igen olvastam neten róluk, de plusz infó senkinek sem árt. Nemből melyiket érdemes venni vagy van valami extra külömbség lány és fiú között? Köszi a válaszokat előre is! 23L

2020. nov. 12. 05:40
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Szia! Én ketrec helyett az ikeából samla legnagyobb dobozát ajánlanám, olcsó és ugyan olyan jól berendezhetó, mint egy terra.
2020. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11.köszi :D. és annak ateteje? gondolom az nem ilyen lyukacsos
2020. nov. 18. 13:41
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Fúrógéppel egyébként lehet rá -jukat fúrni, vagy levágni teljesen a tetejébek a közepét,.És azt a részt berácsozni
2020. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
A legnagyobb méretű ikeás tárolódoboz 43 cm magas. Nem kell rá tető. Nem tud belőle törpe kiszökni. :)
2020. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A kerék méretén kérlek majd ne spúrkodj, kis kerékben károsodik a gerince és fáj neki a futás.
2020. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15.ezt tudom a legjobban :D..nyugi
2020. nov. 19. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!