Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy legyen egy nyulam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogy vegyem ra a szuleimet hogx legyen egy nyulam? Mindig is szerettem volna es tudnek rola gondoskodni 2 eve keregetem mar mondtam nekik h megveszem a sajat penzembol de nem engedik :( hogy lehetne ravenni oket? Vagy erdemes tartani nyulat a lakasba mik az elonyei/hatranyai? Egyebkent husvetra szerettem volna
2022. ápr. 19. 23:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%

Ugye ténylegesen tisztában vagy azzal,hogy egy nyuszi 8-10 évig is élhet és baromira nagy felelőséggel jár?!

Nekem van nyuszim tapasztalatból beszélek.🙂🐰


Ha ők nem akarnak fogadd el..

Hány éves vagy?Azért kérdezem mert ha elköltöznél a szüleidtől tarthatnál nyuszit.🙂

2022. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
Írj rám nyugodtan ha van valami kérdésed még a nyuszikkal kapcsolatosan.🙂
2022. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%

Először is- miért nem engedik?

Ha ez megvan, bizonyítsd be nekik, amit elvárnak, mutasd meg hogy tényleg tudnál róla gondoskodni stb.

2022. ápr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy? Mit mondtak, miért nem engedik?
2022. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy, verd ki a fejedből. A gyerekeknek vett állatok mindig a szülők nyakába szakadnak 1 hét után, és ezt a te szüleid is tudják... Hogy mondod? Hogy te majd máshogy fogod csinálni, te tényleg gondoskodsz róla? Hát nem, nem fogsz. Ha szereted a szüleidet, ne akarj állatot 16-18 éves korodig. Ne akarj nekik egy plusz nyűgöt.
2022. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
94%

"Egyebkent husvetra szerettem volna"


Na itt kezdődnek a problémák. Persze, és majd mi lesz a húsvét után? Pár hét alatt megunod, és lepasszolod az őseidnek, mert "áhh már nem kell", sajnos a legtöbb veled egykorú így áll ehhez hozzá, aztán a legtöbb szülő meg ilyenkor kidobja az utcára a nyuszit, mert "hát így a francnak se kell", erre is volt már elég sok példa. Tudod, melyik eset volt a legelborzasztóbb? Mikor a kukába volt kidobva a már nem élő szerencsétlen nyúl. Ne akarj te is ilyen lenni.

2022. ápr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%
A nyúl is mint minden állat, élő és érző lény. Csak akkor tarts, ha nem unod meg 1 hét vagy pár hónap után, mint a sok visító, elkényeztetett gyerek, aki húsvét környékén megőrül. Nem plüssjáték, amit eldobhatsz ha meguntál. Egyébként elég stresszérzékenyek.
2022. ápr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%
9.: Unalmas ez az elcsépelt nyuszipörizés minden ilyen kérdésnél.
2022. ápr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%

Tisztában vagy a nyulak igényeivel? Tudod, hogyan kell tartani őket? Nagyon érzékeny állatok (főleg a törpék), nagy a hely és mozgásigényük, az állatorvosi költségeik extrém magasak a kutyákéhoz, macskákéhoz képest, oltatni és ivartalanítani kell őket, hogy egészségesek maradjanak. Nem mellesleg pedig kapàsból párban kell tartani őket, mert társas lények.

A szüleid valószínűleg tudják, hogy ekkora felelősségvállalásra nem állsz készen, főleg, hogy a nyulak akár 12 évig is élhetnek. Nem kezdő állattartóknak valók.

2022. ápr. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
12%

1-es

max 3-4 évig élnek a nyulak, nem élnek sokáig.

kérdező: elég szemetek a szüleid. hogy egy rohadt nyulat nem adnak neked, ha megígérted vigyázol rá... hát sajnálom! ez van. ha lesz lakásod majd veszel ha idősebb leszel :)

2022. ápr. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!