Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy legyen egy nyulam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogy vegyem ra a szuleimet hogx legyen egy nyulam? Mindig is szerettem volna es tudnek rola gondoskodni 2 eve keregetem mar mondtam nekik h megveszem a sajat penzembol de nem engedik :( hogy lehetne ravenni oket? Vagy erdemes tartani nyulat a lakasba mik az elonyei/hatranyai? Egyebkent husvetra szerettem volna
2022. ápr. 19. 23:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
84%
12: A nyulak 10 évig élnek átlagban. Az internet világában elég ciki úgy kommentelni, főleg másokat javítgatni, hogy még a google-be se vagy képes beírni.
2022. ápr. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%
#13! A gugli azt mondja, hogy 10 évig, a nyulaim úgy mondták, hogy ők 3-5 évig élnek, és annyi után tényleg ki is pusztultak. Most akkor melyiknek higgyek?
2022. ápr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak azt jelenti, hogy rosszul tartottad őket és valami behatás miatt elpusztultak... Ez még meg se fordult a fejedben?...
2022. ápr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
90%
12.: Állítsd már magad takarékra prosztókám! Mi az, hogy szemét szülők és rohadt nyúl? Egy élőlényről beszélsz vazze, nem egy tárgyról! Megérdemelnél egy acélbetétest a pofikádba...
2022. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
84%

12: Köszönöm szépen a kioktatást ,de nem sikerülhet mindenkinek minden a nyuszik igen is élhetnek 10 évet ahogy fentebb is említettem ha jól tartod igen is élhetnek sokáig..


Illetve rohadt a tudod kid!!


1-es voltam..

2022. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
0%
13-as Állatkereskedés mondta, meg több ismerősömnek is volt :) a 10 az ritkaságszámba megy én az átlagot mondom
2022. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%

Hú de megjelent a sok nyúlkereskedő emberke :D igen 10 évig is élhetnek, de ne állítsatok valótlant, az átlagéletkor biztos hogy nem 10 maximum 6. Google-nek nem hinnék állattudományok terén, én elég sokat tanultam róluk, jónéhányszor keresgéltem is a legtöbbet szerintem állatok terén téved az internet! ;)


Szerintem hogyha látják rajtad kérdező, hogy elhivatott vagy, esetleg érsz még kicsit, 1-2 év múlva lehet megengedik szüleid. Pl vidd haza a bizid ötösökkel teli , ha érted :)

28/f

2022. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
13%

5- ös 6-os... kioktattátok hogy mennyire kisgyerek.. gratulálok! problémamegoldás 5 ös :D

a kérdésre esetleg feleltek értelmesen? :)

Ez a a baj az ilyen emberekkel!

2022. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
80%
Igen, értelmesen feleltek. Mi baj lenne velük? Hogy nem értenek egyet azzal, hogy mindent megvegyenek, amit a gyerek kifingott a száján. Az állat élő és érző lény. Én se vennék habókból majd passzolnám le, ha meguntam. A baj az olyanokkal van, mint te, akik azt hiszik, hogy minden körülöttük forog. TI vagytok a probléma, titeket kellene megoldani.
2022. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Elosszor is leszogezem h nem dobnam el a nyuszit es gondoskodnek rola, azert nem engedik mert sokat kell ra kolteni, es budosek teljesen tisztaba vagyok vele hogy budosek de en mindig is szerettem a nyuszi szagot,lovaknak a szagat, stb…
2022. ápr. 20. 15:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!