Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy legyen egy nyulam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogy vegyem ra a szuleimet hogx legyen egy nyulam? Mindig is szerettem volna es tudnek rola gondoskodni 2 eve keregetem mar mondtam nekik h megveszem a sajat penzembol de nem engedik :( hogy lehetne ravenni oket? Vagy erdemes tartani nyulat a lakasba mik az elonyei/hatranyai? Egyebkent husvetra szerettem volna
2022. ápr. 19. 23:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
23.: Nem, nem a gyerek kora az, ami a probléma. Hanem a sok elkényeztetett, aki tárgynak vetet állatot, majd megunja a francba.
2022. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, hogy közbe szólok, de mi folyik itt, faszméregetés? Pontozzátok le a másikat, azt ennyi. Francnak kell leállni balhézni egy anonim fórumon...
2022. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
28. Van egy yorki kutyusom es mar elt mas allatokkal egyutt nem piszkalja oket, atalaban nyugodt,nem ugat, es nem foglalkozik mas állatokkal csak kivancsi ezert csak megszagolja oket
2022. ápr. 20. 15:39
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező van olyan dolog amit szeretnél még a nyuszikról tudni?

Szívesen válaszolok ha írsz privátban mivel nekem van nyuszim..

Keress bátran..

2022. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Koszonom par valaszolonak aki nem csesztet azzal h par het mulvan mar nem foglalkoznek vele… mint pl a 23.25-nek
2022. ápr. 20. 15:41
 36/41 anonim ***** válasza:
73%

Szívesen :) amit írtam azt próbáld ki B terv: valami mégkisebb állat ami szintén érdekel ;) hátha azt engedik

23-as voltam Szép napot mindenkinek!! :)

2022. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
10%
32-es egyetértek! Nagy a mellény ott néhány embernek az első oldalon.. de kb annyit ér a kommentjük.... annyit írtak pár sorba hogy ő egy kisgyerek :D sokra megyünk vele! ez milyen mentalitás de őszintén? :/
2022. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
13%
37.: Sehol nem hangzott el, hogy kisgyerek (egyébként már nem az). De aki funkcionális analfabéta...
2022. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
12%
38-as olvasd el megint azt a néhány választ ott elől :) semmilyen megoldást nem látok bennük csak faggatóznak "hányéves vagy" "tudsz e bármnit a nyúltartásról".. stbstb fegyverük hogy beszólnak. értelmes kritikát nem tudnak írni ;)
2022. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazuk? A kisállat szerinted nem felelősség? Egyébként bár letörölték, de páran szerintem emlékeznek itt rád, hogy szidtad a kérdező szüleit meg rohadt nyulaztál. Ékes példája vagy azon embereknek, akiknek nem való kisállat.
2022. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!