Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy legyen egy nyulam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogy vegyem ra a szuleimet hogx legyen egy nyulam? Mindig is szerettem volna es tudnek rola gondoskodni 2 eve keregetem mar mondtam nekik h megveszem a sajat penzembol de nem engedik :( hogy lehetne ravenni oket? Vagy erdemes tartani nyulat a lakasba mik az elonyei/hatranyai? Egyebkent husvetra szerettem volna
2022. ápr. 19. 23:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ebben tévedsz mivel a nyulak ,hogyha rendesen vannak takarítva nem büdösek ők nekik kifejezetten jó illatuk van ha rendesen van takarítva a helye akkor picit sem büdösek..
2022. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
20 csak az igénytelenül tartott nyúl büdös, egyébként baromira nem.
2022. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
72%

19-es nagyon ostoba mentalitás.. nagyon ostoba.. az meg hogy kisgyerek nem tud állatokról gondoskodni.. Ti is ezt kaptátok a nyakatokba 12 évesen? azért vagytok állatkedvelők? ugye hogy nem :)

Meg kell adni a lehetőséget hogy megtapasztalja mindenki a gondoskodást! Ha hibázik segíteni neki.

Ostromold a szülőket, biztos nem lesz gond ;) de ne minden nap és akkor mikor jó kedvükben vannak!

27 ferfi

2022. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
6: nem szeretnek kotekedni de latom felre ertetted a dolgot, nem azt mondtam h husvet utan mar el fogom dobni es mar nem kell hanem h husvetra szerettem volna kapni egy nyuszit, radasul azt sem tudod h hany eves vagyok
2022. ápr. 20. 15:27
 25/41 anonim ***** válasza:
72%

ne is hallgass rájuk kérdező.. rossz mentalitás.. hogy kicsi valaki és felejtse el.. húú hát belőlük rossz apuka lesz vagy tán már most azok!

Olvass utána, gyűjts szakirodalmat nyomtasd ki és tedd apukád orra alá.. fejből fűzz hozzá pár dolgot, mikor jó kedvében van :) ez az ötletem.

2022. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
3,4: nem szeretnem leirni h hany eves vagyok mert megint tiltanak a fiokom 13-16 kozott vagyok annyira nincsenek elvarasaik h mit csinaljak altalaba magamtol szoktam neki allni takaritani, rendet rakni mert mind2 szeretem csinalni a tanulassal kapcsolatban nincs annyira beleszolasuk mert inkabb 3-4 tanulo vagyok, es semmit sem tehetek erte h legyen nyuszim szoval mindegy, egyebkent azert nem engedik mert, budos es sok koltseggel jar
2022. ápr. 20. 15:32
 27/41 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként ti most a kérdezővel tárgyaltok.. a nyuszi az nincs itt :D csak mondom..

(25 ös vok)

2022. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem büdös viszont abba igazuk van, hogy sok költséggel jár...

Más kisállatod van vagy semmilyen állatot nem engednek tartani a szüleid?

2022. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
21: tudom h nem budosek de amelyik nincs takaritva az budos is lehet, szuleimnek mar mondtam ezt h nem budosek de nem hiszik amugy meg apukamnak voltak nyuszijai
2022. ápr. 20. 15:34
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Szóval aki az állatot érző lényként kezeli és nem egy tárgyként az ostoba. 😅 Alaposan fordítva ülsz a lovon...


A nyúl nem büdös. A szénának van szaga, de az sem büdös. Jah, hát nem kell a sz.rban-húgyban hagyni napokig...

2022. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!