Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Sünibaj segítsete. K?

SOS! Sünibaj segítsete. K?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam 1 sünit és nem tudott járni valami bajvolt a lábával hazahoztam megetettem(giliszta) és itattam(víz) anyukám azt mondta, hogy a télen nálunk lehet, hogy biztonságban legyen de utána elengedem.Viszont ma nagyon fáradozott volt le is raktam aludni és most mikor megnéztem nem lélegzik nem dobog a szíve és olyan mint 1 kitömött műanyag süni teljesen szilárd nem mozog meghalt? vagy ilyen a téli álom,mi a baja?
2010. szept. 27. 21:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:

eszembe jutott még valami

mikor még élt és aludt már akkor is nyitva volt a szája és amikor megsimogattam hatalmasra nyitotta ezt mitől csinálhatta?És abba nem halhatott bele hogy túl sokat evett?Vagy abba hogy a szobámba volt?Jah és este mikor aludt mindig csipogó hangot adott ki.Nem tudom ezek mennyire fontosak de leírtam őket...

2010. szept. 28. 07:01
 32/75 A kérdező kommentje:

jah és nem tudom a süni fajtákat de az enyém ilyen és akkora is (volt) mint a jobb oldali

[link]

2010. szept. 28. 07:05
 33/75 anonim ***** válasza:

Szia!


Na mizujs?



"mikor még élt és aludt már akkor is nyitva volt a szája és amikor megsimogattam hatalmasra nyitotta ezt mitől csinálhatta?"


Szerintem csak ásított egyet, vagy csak védekezni próbált, mert azt hitte hogy bántani akarod. (tudod ez az érzés már benne van, a vadonban meg kell védenie magát)


"És abba nem halhatott bele hogy túl sokat evett?"

Szerintem nem, hisz a leírásban is az volt, hogy ősszel megnő az étvágyuk, ilyenkor jól bezabbantanak, hogy legyen télire zsírjuk... :)


"Jah és este mikor aludt mindig csipogó hangot adott ki."

Nem vagyok egy sün szakértő, de szerintem csak "horkolt", mint az ember mikor alszik. Vagy pedig félt, idegen volt a környezete és hirtelen nem tudta hogy hol van. Az is lehetséges, hogy csak rosszat álmodott...


Amúgy ma este is csipogott? vagy csak az első nap estéjén?

2010. szept. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim válasza:
Mi van a sünivel ?
2010. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
él még?
2010. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
hahó mi van a sünikével? O.o
2010. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:

sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün sün

(jaj még a rendőrök letartóztatnak:)


Szóval mi van a kis sün-dörgővel? :)

Ugye él még?

2010. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
na milett vele?
2010. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
Mostmár én is kiváncsi vagyok, hogy mi lett vele.
2010. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:

bocsi csak suli meg szakkörök...

nah nem változott semmit anyu is látta azt mondta hogy figyeljem pár napig lehet h él de lehet h nem.Nem tegnap este hanem az előtti este csipogott.Nagyon izgulok remélem él bárki tudja nagyobb az esély arra hogy halott:(

2010. szept. 28. 18:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!