Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Sünibaj segítsete. K?

SOS! Sünibaj segítsete. K?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam 1 sünit és nem tudott járni valami bajvolt a lábával hazahoztam megetettem(giliszta) és itattam(víz) anyukám azt mondta, hogy a télen nálunk lehet, hogy biztonságban legyen de utána elengedem.Viszont ma nagyon fáradozott volt le is raktam aludni és most mikor megnéztem nem lélegzik nem dobog a szíve és olyan mint 1 kitömött műanyag süni teljesen szilárd nem mozog meghalt? vagy ilyen a téli álom,mi a baja?
2010. szept. 27. 21:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:

juj, de aranyos vagy!


Nagyon kis cuki!


Reméljük megmarad! :)


(Ügye azért vittél be neki pár száraz levelet a helyére? Amúgy adtál már neki nevet? vagy még vársz vele néhány napot?)


:)

Iszonyatosan kis ari!

2010. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:
öm nincs neve és igen van levele húúú segítetek elnevezni? :D
2010. szept. 28. 19:42
 53/75 anonim ***** válasza:

"jah és igen hideg az orra"


Lehet hogy azért mert ha hibernálja magát, akkor lelassul a vérkeringése... így utólag gondoltam csak bele...

2010. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 A kérdező kommentje:
jah tudom mert utánaolvastam (rögtön ijedtembe)csak hát mindenki ezt mondja vagy meghalt vagy nem... tök szívás h ha alszik vagy ha halott az tökre egyforma :(
2010. szept. 28. 19:43
 55/75 anonim ***** válasza:
91%

Hát igen, sajnos...


Nevek?

Juj azzal mindig bajban voltam, de gondolom nálam kreatívabbak majd kisegítenek, de íme egy pár darab kezdésnek

-szurcsi

-sün :) ehhez kellett ám a kreativitás XD

-sündörgő

-sünnnnyi

-morgó / csipogó

-bice-bóca

-cukrancs

-tüsi

-gombi

-gombóc artúr

-töfi / töffrencs /röfi / röffencs (a sünDISZNÓból)

-haspók.... és kifogytam...

2010. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
100%
de gyönyörűűűűű *.*
2010. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:
hááh tök a nővérem am azt mondta legyen süni amíg nem lesz neve :D de am és ha mondjuk sunyi lenne?vagy nem tom :P
2010. szept. 28. 19:51
 58/75 anonim ***** válasza:

Végülis :) sunnyog, meg sunyizik nemde? :)))))


szunya, szunyi?

2010. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 A kérdező kommentje:
hú a szunya az tetszik és hát ha a mostani állapotot nézzük sztem az elég találó :)
2010. szept. 28. 19:55
 60/75 A kérdező kommentje:
nah meek tanulni sietek vissza
2010. szept. 28. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!