Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá anyát?

Hogy vegyem rá anyát?

Figyelt kérdés
Van már két tengerimalacom, de szeretnék még kettőt, és amúgy is állatorvosnak készülök. Mostanában több házimunkát végzek, nem veszekszek, csak tegnap volt egy nagyobb balhé, a saját pénzemből venném meg a kellékeket, csak annyi kéne, hogy beleegyezzen. Hogyan érhetném ezt el minél előbb? Lécci ne azt írjátok, hogy elégedjek meg ezzel a kettővel, nagyon szeretem őket, de biztos ők is örülnének még két társnak, mert ezek az állatok úgyis csoportokban élnek. Előre is köszi!
2010. nov. 7. 09:30
 1/4 der jager ***** válasza:
én ugy szoktam h elmék öreganyámhon ő megveszi ,nem viszem haz maj addig könyörgök neki míg beleegyezik , úgy csinász mintha boltba mennél közbe mamádhon mész elhozod a pézt ott hagyod és ennyi
2010. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 der jager ***** válasza:
ja a másik variáció hozz az iskolábol jó jegyet
2010. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyszerüen állíts be 2 malackával! azt ugysem mondják hogy vidd haza! és amugy is ha meglátják megszeretik és megengedik...
2010. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz az ötleteket. Mamámék nem vállalnak plusz állatot. Jó tanuló vagyok, kítűnő. Szóval a jó jegyek megvannak. Kétlem ha hazaállítanék vele nem küldenék vissza. Na jó nem küldenék vissza hanem eladnák. Az jobb?
2010. nov. 7. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!