Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyát?

Hogyan vegyem rá anyát?

Figyelt kérdés

megszeretnék kapni egy bizonyos kutyát. Már van egy kutyánk és anya ezért nm nagyon akar másikat, de őt meg KELL kapnom.

Kérlek segítsetek!!!!


2011. febr. 11. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolom nem te fizeted a kutyakaját , orvost , felszereléseket stb....

gondolom nem te takarítasz a kutya után .....

miért kell őt meg kapnod ? milyen fajtára vágsz milyen kutyátok van?minek akarsz még egy kutyát? tudod már kezelni a kutyádat ?

2011. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Keverék kutyánk van és amelyik kell az is egy menhelyi keverék. Nem, nem én fizetem az állatorvosi költségeket, de én sétáltatom, és tanítom.
2011. febr. 11. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ember az élete során annyi mindenre mondja, hogy KELL.

Aztán megtanulja, hogy bizony várni is tudni kell.

Ha az édesanyád nem akarja a második kutyát, miből gondolod, hogy a netről bárki is rá tudja beszélni?

2011. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos előszőrö is megfelelőek a körülmények egy második kutyának is? Gondolok arra, h elég a hely 2 kuyta számára? a másik kutya viszonya más állatokkal ?

Ne csak arra gondolj, h szeretnéd megkapni, hanem vedd figyelembe a kutya érdekeit, és ne önző érdekek hajtsanak.

Amúgy nagyon örülök neki, hogy menhelyről szeretnél kutyust. Ha végiggondoltad az előzőket amit leírtam és álom gazdi lennél, próbálj érzelmileg hatni anyukádra, legalábbis én ezt tenném. Mert uyge tudjuk milyen sors szokott várni a gazdit nem találó kutyusokra..

2011. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, hely lenne neki. Nagy lakásban élünk, itt van a közelben a liget is és nyáron a telkünkön vagyunk. A mostani és a menhelyi kutya is kis termetű. A kutyánk jól kijön a többivel azaz nm bántja. Mind a kettővel foglalkoznék és nem hanyagolnám el a mostanit se. Nagyon szeretem! :)
2011. febr. 11. 18:44
 6/8 hell-ikon ***** válasza:

Nézd, anyukád tudja, hogy álltok anyagilag.

Ha nem akar a meglévő kutyátok mellé még egyet annak nyilván oka van.


Én is szemezek két menhelyi kutyával, az egyik már több, mint 1 éve bent van, s szerintem nincs sok esélye rá, hogy örökbefogadót talál. Talán azért mert staffi keveréknek van írva (szerintem nem az), talán azért mert kép alapján picit csúnyácska.

Ő lenne az:

[link]


A másik egy német juhász jellegű keverék, Ő most került be 1 hónapja, nekem nagyon tetszik:

[link]


De sajnos most nincs pénzem plusz 1 kutyára. Addig csak remélhetem, hogy valaki elviszi őket és, hogy jó helyre kerülnek, ha már én nem tudom valamelyiket bevállalni...

2011. febr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát..én ebbe nem tudok segíteni....vagy úgy tudod h érzelmileg zsarolod vagy szépen nézel rá
2011. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért tisztázzuk. Nem egy hisztis ribanc vagyok aki toporzékolni fog és hisztizni a kutyáért, hogy asztán bemenjen a suliba és mesélje a kis barátnőinek, meg menőzzön a többieknek vele h neki milyen tökéletes fajtatiszta törzskönyves k**** drága kutyája van és kis ékszereket adjakrá, táskába hurcoljam stb.


más: anyagilag szerintem nm állunk vmi rosszul de lehet h nem köték az orromra ha így lenne. Majd még ma v holnap beszélek vele szerintem.

De azért köszi a válaszokat:)

2011. febr. 12. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!