Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig él egyedül egy degu?

Meddig él egyedül egy degu?

Figyelt kérdés

tegnap megdöglött a tesója és 3évig voltak együtt.

azt mondják a degu társaslény és ha magányos abba bele is pusztulhat.mihamarabb beszerezzek mellé egy degut?


2010. nov. 19. 15:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mikor a degum társa elpusztult vettem hozzá egy másikat, mert az unokatesómnak, amikor meghalt az egyik deguja utána a másik lerágta a combján a bőrt. nem tom mért, de nagyon sajnáltam szegényt.
2010. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

nekem a degum lassan fél éve van egyedül. és nem vettem észre semmit rajta. rendesen kajál is semmi sérülés.

lehet hogy ő a kiválasztott:D

2010. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A nemzetközi statisztika szerint a deguk többsége egészen haláláig él, annál csak ritkán tovább.

Viszont akármeddig él is, társ nélkül csak szenved. Hamar szerezz neki egy társat, mert elképzelhető, hogy tényleg belepusztul a magányba.

2010. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Gondolom, ha megszokta egyedül, akkor az más. Viszont ez itt egy társas-degu, aki hozzá van szokva, hogy nincsen egyedül. Most hirtelen egyedül lett, és biztosan szokatlan neki a magány.

Nem élhet magányosan az ember, ha degu. Nem?

2010. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat mindenképp beszerzek neki mellé egy

társat.Nem tudom miért döglött meg elötte nap adtam nekik mogyorót meg egy kis diót,de máskor is adtam nekik és nagyon ritkán de remélem nem az én hibám.jaj

2010. nov. 19. 15:24
 6/22 anonim ***** válasza:

Volt egyszer egy papagájunk. Úgy pusztult el, hogy a magban, amit a boltban vettünk lehetett valami permetszer maradvány.

Amúgy olvassál róla. Jobbat nem tudok.

2010. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
biztos csak nagyon ritkán adtál neki mogyorót?? vagy mit adtál neki kaját??
2010. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hát azt olvastam hogy max elhíznak tőlük ami megöli az a K betűs ételek pl krumplihéj stb.
2010. nov. 19. 15:34
 9/22 A kérdező kommentje:
igen degukaját almát meg egy kis mogyorót,diót adtam nekik,tényleg havonta egyszer kétszer adok nekik ilyet tudom h nem szabad sokat,de lehet h más baja volt.nem tom.
2010. nov. 19. 15:36
 10/22 anonim ***** válasza:
de mivel etetted őket rendszeresen?
2010. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!