Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot lehet sétáltatni?

Tengerimalacot lehet sétáltatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 19:00
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Nem az enyém a tengerimalac.nekem nyulam van és sétáltatom megvannak az oltásai a nyúlnak:MIXOMATOSIS,RHD.
2011. jan. 16. 12:24
 12/37 anonim ***** válasza:
0%
Hát 12 évesen ritka ostoba vagy. Rágcsálókat, macskát még igazából vadászgörnyét se lejet6szabad/ajánlott utcán sétáltatni, mert minden szart összeszedhet, baja eshet stb. Nyáron ha van keretek, oda ki lehet minden állatot vinni, utcára nem. Kezdj már el gondolkodni te ostoba...
2011. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Már mondtam nem az enyém tengerimalac.normálisan tettem fel a kérdést és normális választ vártam de nem kaptam.
2011. jan. 16. 14:56
 14/37 anonim ***** válasza:
Nyulat van aki sétáltat, de utcára őket se ajánlatos vinni, max. kertbe. Ha egy tengerimalacra hámot/pórázt teszel, max. vonszolni lehet, nem fog sétálni...
2011. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Én is sétáltatom a nyulat de az utcán mert nincs kert.
2011. jan. 16. 16:17
 16/37 anonim ***** válasza:

Hát nézd, lelked rajta. Oké, hogy megvannak az oltásai, de ettől függetlenül akármi mást felnyalhat az utcáról. Megeszi a pisis/kakis füvet, összeszedhet akármilyen élősködőt, férget, bacit.

Én mindenesetre nem vinném le, a tengerimalacot meg pláne nem. Annak még annyi védelme sincsen, mint a nyúlnak.

2011. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nem szereti a füvet.
2011. jan. 16. 21:09
 18/37 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: tulajdonképpen mit szeretnél hallani? Szinte mindenki azt írta, hogy nem kellene ezeket az állatokat kivinni "sétáltatni". Egyébként szerintem is állatkínzás.
2011. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Ez nem állatkínzás.ha nem szeretne lent sétálni akkor menekülne a nyakörv meg a póráz láttán.


A nyúlról írtam.

2011. jan. 17. 14:33
 20/37 anonim ***** válasza:
Hát drágám akkor nem tudom hogy neked milyen tengerimalacod van! Talán húsevő? Nem szereti a füvet minden tengerimalacka szereti a füvet! Nekem is van malackám és lehet venni neki ilyen gömöt amibe bele lehet rakni és futkos bent (mert én nem szeretem ha összeszőröz mindent)vegyél neki ilyet és nem szabad utcára vinni mert fertőzést kap! Csak nyáron a kertbe legelni mert lehet venni ketrecet nagyot mibe szívesen szladgál!
2011. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!