Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot lehet sétáltatni?

Tengerimalacot lehet sétáltatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 19:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

18:38-as vagyok.

Valamelyik válaszoló írta, hogy van a ilyen gömb amibe belelehet rakni a tengerimalacot. Az azért rosszabb neki, mint a sétáltatás. Amúgy is a tengerimalacnak nem is szabad mókuskerekeznie, akkor a gömböt használhatja? A kettő szinte ugyanaz...

2011. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
55%
háth,nekem van tengerimalacom és nyáron szoktam levinni sétálni,nem is szokott semmi baja lenni.Csak mikor kutya jön,fel kell venni:)
2011. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Lehet,de fölösleges....A msáik osztályba egy lány az utcán a nyulát sétáltatta...Szerintem anyúl t.malac,hörcsög póráz hülyeség.Még a mcska talán elmegy...(nekem is van nyulam és macskám is)
2011. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem felesleges. A malac a friss levegőn van és a fű jót tesz neki, ráadásul a malacok szeretik rágcsálni.
2011. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Főleg ha előtte lepisilte egy kutya...
2011. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Eszter:) ***** válasza:
100%

Szia.Nekem is van t.malacom és is leviszem sétálni.

hát én most fogom majd beoltani..:D

ostoba aki mondja a szomszédomnak van nyula ö is leviszi jó idöba.:D

ugy hgy kedves kérdező:szerintem nyugodtam vid le jót tesz neki.

a többiekre ne halgass.

2 éve megvan a malac és semmi baja sincsen makk egészséges.

na szia

2011. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Én csak a saját tapasztalataimból beszélek. Régebben én is vittem sétálni a malackám, olyan helyre ahova tilos kutyát bevinni. És utána szegény hasmenést kapott a fűtől, és két napig fel sem állt, nem is evett. Nagyon aggódunk érte, el akartuk vinni gyorsan orcoshoz, de aztán jobban lett.

Szóval azért ezzel vigyázz.

2011. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!