Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot lehet sétáltatni?

Tengerimalacot lehet sétáltatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 19:00
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
A "nem szereti"-azt nem a malacról írtam hanem a nyúlról.Nem az enyém a malac
2011. febr. 11. 21:23
 22/37 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne vidd le sétáltatni!A folyóson ,szobában kell kiengedni.Jól érzi magát majd ott is,meglátod!Mondd meg az ismerősödnek is!

Szia!

2011. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem a többieket. Mért árulnak pórázt ha nem sétáltathatná a tengerimalacot. Egyébként nekem is nyulam van és van nyakörve.

Csak arra ügyelj, hogy inkább réten sétáltasd ne utcán.

Jó sétáltatást

2011. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Nekem állatorvos mondta, hogy lehet vinni. Le is vittem a prakba füves területre, ahol nincs kutya, de hasmenése lett a fűtől szóval szerintem se vidd inkább le. De megpróbálhatod! :)
2011. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
A nyuszi az lent sétál az utcán.nyakörve van és egy flexi meg egy rövid póráz.
2011. febr. 11. 22:54
 26/37 anonim ***** válasza:
Még mindig itt tartasz? Tudod, mit? Akkor vigyétek sétálni. Csak aztán ne sírjon a szátok, ha valamit összeszed az a szerencsétlen malac.
2011. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó a malac nincs levíve csak a nyúl.mit nem lehet érteni ezen.
2011. febr. 12. 00:05
 28/37 anonim ***** válasza:

A kérdés címe: "Tengerimalacot lehet sétáltatni?"

Mivel kiemelted, és nem új kérdést írtál ki, számomra az jön le, hogy még mindig pozitív megerősítést vársz a tengerimalac-sétáltatással kapcsolatban.

De most komolyan, mégis mit vársz, milyen választ akarsz, ami kielégít? Kaptál hideget, meleget, mindenre volt kifogásod. Csináld, ahogy jónak látod.

2011. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg, miért kérdezted meg, ha nemleges választ nem fogadsz el?
2011. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Az is elég, ha szabadban lerakod a malacot füves területre és rárakod a ketrec felső részét, hogy ne tudjon elszaladni. Úgy tudja majd a füvet rágcsálni és élvezni fogja. Persze ezt ne az utcán csináld hanem kertben nehogy kiröhögjenek. Én is szoktam a nagymamámhoz vinni őket, nagyon szeretnek a szabadban lenni.
2011. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!