Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám feldolgozni a...

Hogyan tudnám feldolgozni a halálát?!

Figyelt kérdés

A történethez hozzátartozik, hogy egy évet vártam arra, hogy legyen tengerimalacom. Olyan boldog voltam, mikor megvehettem, egy gyönyörű szép abesszin tengerimalac.. Mindenben a legjobbat kapta tőlem, ágyba etettem, mikor itt ültem a gép előtt is a kezembe volt..

Aztán mindennek vége lett, egy szempillantás alatt..elutaztunk párommal, és leraktam a malacot a földre kicsit sétáljon. Az tudni kell, hogy soha nem mozdult meg, mikor leraktam, mindig nyugodtan üldögélt..most nem így történt. Megszökött..be az erdőbe..

Mióta hazajöttem, amerre nézek, minden miatt eszembe jut, a kicsi szőrszálai, a kajája..Nagyon nehéz feldolgozni, hogy nincs többet..Folyton csak sirok..most is..tegnap is.. :'(


2010. máj. 31. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha már párod van, legé idős vagy, lehetett volna több eszed. -.-" Ha sétáltatni akarsz valakit akkor vegyél kutyát! Miattad halt meg...
2010. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
66%
azért ez nem a világvége...majd megszokod. szerintem ha tudsz vegyél egy újat.
2010. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy meghalt. Lehet vígan éli világát az erdőben, elvégre rágcsáló. Vígasztald magad ezzel.
2010. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én egy macsekkal jártam így.

Amíkor csak eszembe jut, lemegy a mosoly az arcomról, pedig van másik macsekom.

24 F

2010. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm szépen a megtisztelő bunkóságát! Ezek szerint benned egy csepp érzelem sincs!! Nem is értem, hogy miért válaszoltál!


A többieknek köszönöm szépen!

2010. máj. 31. 20:16
 6/21 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok, de valószínüleg azért élem ezt meg ennyire drasztiusan, mert közel egy évet vártam a malira... meg a kertünkben sem szokkott mászkálni soha.. Ott meg egyből megindult..át a szomszédba, aztán az erdősávba... Mentünk is keresni, de semmi :( Párom még utoljára látta, de nem tudta rendesen megfogni..

Vettem másik malit, egy rövidszőrűt...de ő mégsem az én kicsi Döncim :'(

2010. máj. 31. 20:18
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve altatták el az első kiskutyámat, akivel együtt nőttem fel és imádtam. végig ott voltam vele, a nyakörve azóta is a csuklómon van. Azthittem sosem fogom feldolgozni és elfelejteni azt a fájdalmat amit akkor éreztem amikor beszúrta a doki az injekciot, és mikor kimentem hátrahagyva a testét. Mintha a testvéremet öltem volna meg. De hidd el segít az idő. még most is sírok ha rá gondolok, de már sokkal tisztábban látom a szép emlékeket, a sok széttépet gumibelsőt amit együtt nyűttünk el mint a halálát. Már a szépre emlékezem. Gondolj arra hogy a te malackád még él, az erdőben talál ennivalót, tavasz van, egyáltalán nem biztos hogy meghalt. Szép életet adtál neki míg veled volt, és biztos hogy soha nem fog elfelejteni ahogy te sem őt. Boldoggá tetted, ő is téged, ez a lényeg, ez volt a feladatotok. Ne félj a fájdalom elmúlik és csak a jóra fogsz emlékezni.
2010. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Vígan éldegél? Nem hinném, a tengerimalac peruból származik, meleg esőerdőböl, a magyarországi erdpk, kissé mások... Egyedül nem tudom, meddig tud itt élni vadon... Lehet már elkapta egy ragadozó, vagy éen halt, vagy megrágott valami mérgezp dolgot... Különben mikor tünt el?
2010. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Hát bocs de aki felelőtlen arról gondoskodni kell hogy sosem felejtse el és ne nyugodjon bele. Tán fáj az igazság? Kutyaiskolába nem akartad elvinni talán? Ki az a hülye csak úgy leteszi idegen helyen? Pont ott nem szoktak úgy viselkedni mint otthon. 21 évesen lehetne több eszed. Van bennem érzelem csak nem gondolom hogy téged kéne sajnálni. Imádom az állataim és pont ezért háborít fel aki ilyen felelőtlen.
2010. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mi lett volna ha egy macska ugrik rá? Beláthatod hogy a te hibád akkor meg mit pátyoljalak?
2010. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!