Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy vegyenek nekem egy tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Tegnap már megkérdeztem anyukám, hogy lehet-e tengerimalacom de ő azt mondta, hogy egyszerre csak egy állatom legyen. Mert, hogy van egy hörcsögöm is. Viszont én nagyon szeretnék egy tengerimalacot is. Voltatok már ilyen helyzetben? És ha igen mivel próbálkoztatok? Segítsetek!
2009. febr. 24. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Haljátok nekem is van két hörim és kéne egy engeri malac is csak nem enngedk a szüleim????????mit csináljak???????
2013. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Énis ugyan ebben a helyzetbe vagyok :s Én nekem is van 1 hörcsim, de nem nagyon tudom kézbe venni, ezért is szeretnék tengerimalacot, szerintem sokkal engedékenyebbek, és cukik is! :3 Énis eztet próbálom, mindennap könyörögj, és hátha megkapod! :D Énis ezt csinálom! :)
2014. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!