Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot válasszunk?

Milyen állatot válasszunk?

Figyelt kérdés

Nemsokára külön költözünk a párommal, és felvetődött a háziállat-kérdés.

Kutya - macska nem jöhet szóba, mert elég pici a lakás. Így maradtak a kisállatok.

Nem tudjuk eldönteni milyen állatkát vegyünk, mindegyiket szeretjük, a nyuszitól kezdve a tengerimalacig.

Ti milyen állatot ajánlanátok?

Kettőt szeretnénk hogy ne unatkozzanak, azért lehessen néhanapján simogatni őket, és ha lehet ne kerüljön egy vagyonba a tartásuk - szeretnék mindent megadni nekik :)

(A zaj meg ilyesmi nem érdekes, azt már megszoktuk :D)


2011. ápr. 18. 21:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%
utolsó: kérdésében ott van, nincs rá hely...szövegértés!!
2011. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
tengerimalac,arany hörcsök,törpenyuszik
2011. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
hörcsög* bocsi most nem figyeltem kicsit és el is írtam XD
2011. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nyuszi ketrecben is elvan hosszabb ideig ha pl othon hagyjatok, eleg sokaig el, szep a bundaja es aranyos
2011. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A patkány tényleg jó. :) Szeretik, ha foglalkoznak velük, okosak, kedvesek, az azonos neműek is tökéletesen elvannak.

A nyuszikat, ha jól tudom, csak akkor lehet együtt tartani, ha ivartalanítva vannak, és akkor is csak fiút-lányt.

2011. ápr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én is a patkányt javaslom. Okos, tanítható dolgokra, visszamegy a ketrecébe is ha megtanítod rá.

Megesz mindent, még ha nincs külön patkánykajája, a te kajád is jó neki. Egy kis csirkehusi, saláta, de még a pizzát is szereti és olyan 6 évig él, ellenben a hörcsögökkel, mert azok sztem olyan 2-3 max.

2011. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

ma 11:14:

A patkány sem él ám 6 évig. "Élettartamuk 3-4 év, de ezt életkörülményeik nagyban befolyásolhatják."

-----

Én is a patkányt ajánlom, intelligens, tanítható, szobatiszta, ragaszkodó állatok.

Pár szó róluk:

[link]

Ha Bp.-iek vagytok és a patkány mellett döntöttetek, akkor szerintem tőle vegyetek patkányt. Kézhez szokott egészséges kicsiket adnak el.

Vagy táncolóegér. Azok elvannak magukban is, nem harapnak, nem szöknek. (Ezért inkább őket, mint a normál egereket, azokra figyelni kell, ne szökjenek meg...) Csak társasan lehet őket tartani.

[link]

2011. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ma besétáltunk egy állatkereskedésbe körülnézni, és az eladó éppen egy kosorrú nyuszival játszott. Egyszerűen tünemény volt, úgyhogy azt hiszem eldőlt a dolog :P

Bár lehet az előszobába szerzek egy patkányt is, legalább anyósom nem látogat meg többet :D

2011. ápr. 19. 14:46
 19/24 anonim ***** válasza:
ha párban akarjátok tengerimalac vagy patkányt ajánlok. De vigyázni kell, egyneműeket vegyetek, mert ha egybe lesznek, folyton csak szaporodnának és belehal a nőstény.
2011. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ha végül nyuszzi és patkány választás akkor semmiképp ne tartsd őket egyedül azaz 2 pati + 2 nyuszi ( a nyuszik eléggé drágák ( a tartás ) )
2011. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!