Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tarthatjátok igy szegény...

Hogy tarthatjátok igy szegény állatokat?

Figyelt kérdés

Nem túl régi kérdésben linkelte a kérdező:


[link]


majd válaszban más ezt linkelte,mint sajátot


[link]


Tengerimalacnak kb 50x40-es ketrec?

Arról már nem is beszélve hogy egyedül vannak.


jó,én már a másik véglet vagyok,8m2-en van 4 malackám,házikókkal,bújóházzal,ilyen-olyan játszásra alkalmas dologgal...de ez amiket linkelnek...


aki nem tud megfelelő körülményt biztositani,az miért veszi meg őket????


2011. jún. 6. 18:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezen most nem megsértődni kell, de tény, hogy nem ideális a ketrec mérete. Rendes tőled hogy kiveszed és foglalkozol vele, törődsz vele. De semmi mozgástere nincs a ketrecen belül, csak egy helyben tud lenni. :/

Tényleg nem bántásként, de vaterán, expresszen olyan minimális áron tudsz találni megfelelő ketrecet, hogy el se hiszed, vagy akár otthon saját kezűleg is készíthetsz vagy csak elkerítesz neki a szobában egy saját részt...

És ezt tényleg segítségnek szánom, mert irtó gyorsan depressziós lesz a malacka és abba bele fog pusztulni.

2011. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
17%

2 éve él így a malacom, eddig nem lett depis, nem hiszem hogy ezután az lenne. Hidd el, kerestem neki ketrecet, de 10 alatt nem találtam megfelelő méretűt. Annyiért meg már egy újat lehetne venni.

Az ilyen tanácsokat nem veszem bántásnak, de a kérés kiírója úgy vádolt meg hogy semmit nem tud a helyzetről. És ez cseppet igazságtalan volt. Hisz ha ő tud megfelelő helyet biztosítani 4 malacnak, akkor éljen velük boldogan. De ne gondolja hogy mindenki képes rá, és emiatt nincs joga így vádaskodni. De már nem is érdekel.

2011. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a kérdezőnek igaza van.
2011. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

nem gondolom hogy mindenki képes megfelelő helyet biztositani

de aki nem képes,ne vegyen malacot,hanem vegyen hörcsögöt,az is aranyos,annak elég ekkora,és jól el is van egyedül


[link]

7ezer


[link]


3ezer,ebben 2 is elfér,alja nem tul szép,de a forgács eltakarja


de googli,az első ketrecem 10 perc alatt találtam jó áron a szomszéd utcában (nem pesti vagyok pedig)

2011. jún. 6. 21:06
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
"..annyiért lehetne venni egy újat" - akkor vegyél.Az állattal akit megvettél vállaltad azt is, hogy ellátod rendesen. Építeni is lehet amúgy olcsón jó nagy ketreceket, pár ezerből kijön. KICSI a ketrec, és kész. Szeretheted őt, etetheted pöpec módon, foglalkozhatsz vele rengeteget, nem felel meg a méret. Nem kötekedni akarok, ez egyszerűen nyilvánvaló.
2011. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

[link]


Ez pl 6000 és nekem is ilyen van, nagyon szeretem, tökéletes lenne a malacnak! Fressnapfba 12ezer ft-ba kerül. Ez nem pénz érte.


Vagy kérdezősködj ismerősöknél, régi polcot is át lehet alakítani.

2011. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

felesleges linkelni,bár én is linkeltem


max akkor kapna nagyobb ketrecet szegén állat,ha valaki oda vinné,kicserélné ingyen,és még a malacot is átpakolná...


pedig olyan kis cuki

2011. jún. 6. 21:34
 18/34 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy nem néztem meg a linkeket? Hidd el hogy nem szórakozásból tartom ilyen ketrecben. 2 éve mikor megvettem a malacot még jobban álltunk anyagilag és tervben volt hogy kap egy nagyobb ketrecet. De sajnos máshogy alakult a helyzet. És még mindig nem mondtam le a ketrecről. úgy néz ki hogy nyáron fogok dolgozni és lesz rá pénzem. De hát hiába írok itt akárhány mondatot, csak a képet látjátok, és mondjátok a magatokét.
2011. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

alap dolog,hogy először a felszerelést szerzem be,és ha megvan minden,akkor veszem meg az állatot


3-4ezret meg össze tudsz spórolni zsebpénzből

(tizenkevés évesen akkor kaptam macskát amikor saját pénzből-szórólapoztam,kutyátsétáltattam,idős néniknek bevásároltam- megvettem fekhelyetől kezdve mindent neki,fél évig a cicáért dolgoztam...ma is él a szüleimmel,kertesből nem volt szivem elhozni panelba)

2011. jún. 6. 21:51
 20/34 anonim ***** válasza:
80%
akkor remélem büszke vagy magadra. nem mindenki olyan tökéletes mint te...
2011. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!