Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tarthatjátok igy szegény...

Hogy tarthatjátok igy szegény állatokat?

Figyelt kérdés

Nem túl régi kérdésben linkelte a kérdező:


[link]


majd válaszban más ezt linkelte,mint sajátot


[link]


Tengerimalacnak kb 50x40-es ketrec?

Arról már nem is beszélve hogy egyedül vannak.


jó,én már a másik véglet vagyok,8m2-en van 4 malackám,házikókkal,bújóházzal,ilyen-olyan játszásra alkalmas dologgal...de ez amiket linkelnek...


aki nem tud megfelelő körülményt biztositani,az miért veszi meg őket????


2011. jún. 6. 18:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
74%
jajj :-S azért te se vagy normális kérdező hogy ilyen mennyországot csináltál pár tengerimalacnak... tény hogy nem jó nekik a nagyon kis ketrecben, viszont nekem a kérdésben linkelt mindkét malacka tök boldognak látszik, és ha kiveszik őket sokat akkor tényleg nem baj. nem tudom hogy a tieid a palotájukban mennyit szaladgálnak, az én malacom ketten voltak egy olyan ketrecben ami 80*60cmes és ugyanugy egyhelyben döglöttek egész nap mint amihez elég lett volna az 50*50-es is... :-S szóval nem tudom, de téged se tartalak 100-asnak így a véleményed erősen eltúlzott és fanatikus és épp ezért szerintem tök irreleváns hogy mit mondasz...
2011. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

megnéztem volna mennyire egészségesek voltak ha egész nap döglöttek...

átlagos egészséges malac nem "döglik" egész nap...


1 malacnak 100*50-es ketrecet irnak mindenhol,nem én találtam ki,hogy szar nekik egy akkkorában ahol meg se tu fordulni

első linkelt képen a malacka 60 dekánál nem lehet több...ami egy fél éves malacka súlya nagyjából (lánynál max 10 hónap)...és az egy 2 éves malacka,aminek rég meg kellett volna nőnie 1-1,5 kilósra,és duplahosszura...de ekkora helyen nem tud


nem irtam hogy ugy kell tartani ahogy én,irtam hogy én a másik véglet vagyok.De egy normális méretű ketrec kell,vagy fából is készithető,a bondhenge-s linken szereplő képekből szedtem én is ötletet,nullforinból csináltam meg a lakhelyük egy kidobásra itélt szekrény lapjaiból.

De egy 100*50-es 1m2 funérlapból szépen megcsinálható,mindenhol hirdetik h párszáz forint


azt leirni hogy ott fekvő malac boldog...egyik malackám belehalt a szülésbe (kereskedésben lett még vemhes).Ugyanugy feküdt ő is mint a többi,csak épp már nem lélegzett...ennyit a boldogságról..

2011. jún. 7. 07:03
 23/34 LN09 ***** válasza:

Azért mert kap gyümölcsöt, zöldséget meg szénát, attól még kicsi az a ketrec!


Valalki belinkelte ezt: [link]

Nekem is ilyen van, ez teljesen jó. Mondjuk mi 15.000-ért vettük sok éve.

2011. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 LN09 ***** válasza:
80%
Ezt a boldogság dolgot tényleg nem értem... Egy képről hogyan lehet megállapítani, hogy boldog? Pláne malacról akinek az arca mindig ugyanolyan... Ha felrakok magamról egy képet amin vigyorgok, arra mindenki rávágná, hogy boldog vagyok! Közben meg k.rvára nem, mert ezer gondom/bajom van.
2011. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 LN09 ***** válasza:
70%
A függőágyról meg annyit, hogy az nem tengerimalacnak való. Szerintem. Én 1x raktam be az én malacaimnak, de nem mentek bele. Beletettem az egyiket, de kiugrott, nem erőltettem többet.
2011. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

az enyéimnek is van függőágy,2 is,de 4ből csak 1 használja,ő is csak félig fekszik rajta ha olyanja van


szóval egy ilyen pici ketrecben csak felesleges helyfoglaló


normális méretű ketrecbe disznek elmegy,de inkább házikó kell...nem hörcsögházikó,hanem malacnak való

2011. jún. 7. 08:46
 27/34 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek. Ez a ketrec nagyon kicsi a malackának, én 1 napig nem bírnám elviselni hogy az állatkám ilyen kicsi helyen legyen, hogy nem tud még futkározni sem benne. Nekem hörcsögöm és 3 papagájom van, és szép tágas az kuckójuk, mindenük megvan. És nem hogy tágas a helyük, de még így szépen beleférnek játékok is anélkül hogy ne férnének el tőle. Mindenük megvan és ez nekem boldogság, ha rájuk nézek, láthatóan vidámak, elevenek!
2011. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"első linkelt képen a malacka 60 dekánál nem lehet több..."

megnyugtatlak, nemrég lett megmérve, pontosan 1 kilós, ami egy felnőtt malacnál ideális testsúly. úgyhogy nyugodtan tippelgessetek képről és így látatlanban :DDD

2011. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Tegnap voltunk rokonéknál. A törpenyuszijuk be volt csukva 2 ablak közé!!!!! És miért? Mert szökni akart. Ilyenektől én is szöknék. Na erről mi a véleményetek!
2011. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

jujjjj szegény nyuszka (előző válaszoló)

ebből mit is tanul egy NYÚL????

azt h a gazdái szemetek vele...CSAK ENNYI... HÁT EZ NAGGON JÓ BAKKER SZEGÉNY NYUSZKA NEKTEK NEM ÁLL FEL A SZŐR hátatokon ILYENKOr??????

2011. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!