Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot akarjak?

Milyen állatot akarjak?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok szeretnék majd valamilyen kisállatot,de nem hörcsöghöz hasonlót mert most az van és nem valami jól jövök ki veleXD nah mindegy én valami vadászgörény félére gondoltam csak valami olyanra ami nem olyan nagy felelőség mert nekem többen mondták hogy azt ne.Akkor most mit??
2011. jún. 26. 12:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szeretem a hörcsögöm csak néha amikor hülye napja van akkor össze vissza harap és azt utálom,főleg amikor nekem esik...XD amúgy birom meg kedves,de néha meghülyül.A halakat utálom XD nyuszim nem lehet:(gondoskodni tudok az állatomról...nem az a bajom..és amúgy meg nagyon jó élete van nállam már bocs...
2011. jún. 26. 19:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a szüleid miatt van nagyon jó élete, "már boccs" :DDD jobb ha nem akarsz több állatot ilyen hozzáállással :)
2011. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy lehet az, hogy a hörcsögnek néha olyan napja van, hogy harapgál téged??? Nem lehet, hogy azért ilyen, mert te váltottad ki belőle, hogy ilyen lett?

Nekem már volt kb 20 hörcsögöm, mindig 1 természetesen, tehát ez már 15 éve így megy és érdekes módon nekik sose volt ilyen napjuk hogy harapgálni akartak. Olyan volt, hogy a legelején megtörtént, amikor még nem volt szelíd én meg még tapasztalatlan voltam, hogy kell hozzáérni, de aztán soha többet nem történt ilyen. Bennük nincs agresszivitás, soha nem harapnának meg, max akkor kóstolnak meg, ha esetleg kajaszagú az ujjad, vagy pedig hirtelen érsz hozzá, miközben ő alszik és hirtelen felkelted és megijed, akkor csinálhat ilyet (rosszkor és rossz helyen érinted meg hirtelen). Egyébként soha nem harapnak, mert kis kedvesek!

Persze az más "tészta" hogy egymást már igenis bántanák, meg is ölhetik egymást, ennyi.

2011. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én tudod mit ajánlok neked?? Elmonfom, a nagy semmit! Azt hiszed az a szegény hörcsög azért harapdál mert hülye?inkább te vagy az óriási hülye!!! Ilyen embernek nem is kell házikedvenc..!!! :(
2014. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!