Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan beszéljem rá a szüleime...

Hogyan beszéljem rá a szüleimet a patkánytartásra?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék patkányt . pánzem lenne megvenni a felszereléseket , kaját.(össz: 17 000 ft)

a szüleim monndják hogy nekem ez nem elég ami van! (2 tengerimalac,1 törpehöri,egy akvárium halakkal 35 liter)

de ők nem akarják megérteni hogy nekem az állatok nagyon fontosak!!!! és minnél több tapasztalatom van az állatokkal annál jobban tudom őket megérteni...

milyen érveket tudtok monndani??

a válaszaitokat előre köszi ! :D


2011. júl. 9. 09:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
Téged sem kérdezett senki.....
2011. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én szülinapomra kaptam meglepetéspatkányt egyik barátnőmtől anno, aztán mikor anyám hazajött, odaálltam elé, vállamon a kis patkánnyal. Mikor észrevette, azonnal elkezdte simogatni, elvette tőlem, szeretgette, stb. De valószínű, hogy másoknál ez nem annyira jó megoldás :)
2012. jan. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!