Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » "Kell-e félni" egy háziegértől?

"Kell-e félni" egy háziegértől?

Figyelt kérdés
Csak ugye nagyon szaporodnak, és ha netán a házba látok egyet, akkor ["megkell-e ilyedni"] tőle, hogy véletlen megharap éjszaka vagy akármi.:D - ez a megkell-e ilyedni ez így hülyén hangzik, de csak így tudtam feltenni a kérdést. Tegnap láttam egyet, és kíváncsi vagyok, hogy ma megint elő fog-e bukkani úgy, hogy álítólag fél az embertől, és tegnap "találkoztunk" XD
2011. okt. 26. 16:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
"ne bántsd.. vagy nyomd agyon" :D - hát valami méreggel vagy ragasztóval írtjuk őket, de az az 1 már meglett, úgyhogy már nincs is több [bár ezt furcsálom, mivel az egerek gyorsan szaporodnak, viszont azóta még a tetőn se hallottunk 1et sem ]
2011. nov. 5. 09:37
 12/12 anonim ***** válasza:

Én ezt az egércsapdát ajánlom(ez legalább nem öli meg az állatot és szabadon engedheted valahol):

[link]

Csak arra figyelj hogy nagyon mély legyen az amibe beleesik, különben kiugrik belőle.UI.:nekem egy éjszaka allat már fogott is egyet.

2011. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!