Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy Hörcsögöt szeretnék és...

Egy Hörcsögöt szeretnék és nem tudom eldönteni hogy egy vagy több emeletes legye a ketrec szerintetek melyik?

Figyelt kérdés
két hörit szeretnék egy fiút és egy lányt
2012. febr. 16. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Soha ne tarts együtt két hörit! Lehet, hogy ellesznek hetekig egymás mellett, de aztán olyan sérüléseket fognak egymásnak okozni, hogy mind a ketten elpusztulhatnak.
2012. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Még a törpehörik csak-csak társasabbak valamivel,de az aranyhörcsög,mint már más is írta magányos. Nem fog unatkozni hidd el.

Legyen múkuskerék meg wc papír meg házikó.

2012. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is törpehörit tarts (pl. dzsungáriait, én is tenyésztem őket).


És figyelem: én mindig is párban tartottam őket (lányokat és fiúkat külön) és SOHA nem bántották egymást.

Sőt, amiket hobbi célból tartok fiút és lányt, ők is együtt vannak már 1,5 éve és soha nem bántották egymást, a kicsiket is együtt nevelték.

Soha nem ettek meg egy kicsit sem, szóval szerintem lehet őket együtt tartani...

Arra viszont figyelj, ha különböző neműeket veszel, hogy ne tesókat vegyél, mert defektesek lesznek az utódok.

Ne legyen beltenyészet!!!

2012. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdésedre válaszolva: mindegy, hogy hány emeletes a ketrec (bárén a terráriumot ajánlom), a lényeg, hogy minél nagyobb legyen, mert csak úgy fogja/fogják jól érezni magát/magukat.

Szerintem az aranyhörcsög amúgy nem a legszebb fajta, olyan nagy, hogy nekem nem tetszik, ellenben a dzsungáriai törpehörcsög pici, édes.

Te persze te döntöd el, hogy milyet szeretnél. :)

2012. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Igaza van a többi válaszolónak! Semmiképen sem szabad együtt tartani őket, kivétel, ha már születésük óta együtt vannak. Karácsonyra kaptam 2 törpehörit és mindig verekedtek, 2 lány volt. Azt mondtam, h semmi baj, majd kibékülnek. DE NEM!a végén már nagyon sokat verekedtek, harapás, lepisilés lett belőle. Ezért az egyiket visszavittük !
2012. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ja és szerintem a több emeletes jobb, főleg ha egyedül van a höri, akkor nagyon élvezi, hogy az egész terep csak az övé :)) viszont azok a ketrecek 10 ezer körül vannak. Nekünk is több emeletes van :) persze ebben még az is jó, hogy rengeteg játék van bennük :)
2012. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
nyugottan lehet őket együtt tartani,de kizárólag csak akkor ha a két hörcsög EGY alomból származik!!!! mert ha nem , akkor agresszívak lesznek egymáshoz és valamelyik megöli a másikat!!
2012. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!