Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl ketrec alja lehet-e járólap?

Nyúl ketrec alja lehet-e járólap?

Figyelt kérdés

Házilag készítek neki ketrecet, és azon gondolkozom, hogy fa vagy járólap legyen-e az alja? Olyan kellene, ami nem szívja be a nedvességet és a nyulaknak is jó. Ötletek?

Esetleg valami más anyag, amivel beburkolhatnám a ketrec alját?



2012. máj. 14. 15:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
mikor hozzámkerült a nyuszim én egy keményebb rongydarabot raktam be alá mivel szegény csúszkált a műanyagon de nem szerette csak kikaparta meg kirángatta maga alól és mikor szállítóba vittem hosszabb útra oda tettem rongyot hogy ha pisil akkor vmi felszívja de azt is csak kaparta maga alól gondolom melege volt benne vagy csak az ény nyuszkóm nem szereti az ilyet rátérve a kérdésedre a járolapban az nem jó hogy könnyen nagyot csúszhat és eltörheti a lábát vagy akármijét oké biztos ritka vagyis én még nem hallottam de jobb félni mint megijedni
2012. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mindenképp csak olyat tehetsz be ami megfelel a fajspecifikus tartásnak....ne tegyél szőnyeget vagy hasonlót mert ezek a természetben sincsenek! csak növényi alapú dolog legyen a környezetükben(kivéve persze ha a ketrec rácsos):)
2012. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%
emberek,miért tartanak nyulat ha nem tudják mit kell alá tenni?
2012. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Még nem tartok nyulat és senki sem úgy születik, hogy tud mindent. nem szeretném, ha az első nyulam azért pusztulna el, mert valamit elrontok. kedves utolsó, gondolom te sem úgy jöttél a világra, hogy tudtad, mit kell a nyúl alá tenni. >:[
2012. máj. 18. 15:38
 15/16 anonim ***** válasza:
én neked adok igazat és ne foglalkozz az ilyenekkel :) én is nagyon sok nyuszis oldalt meg itt egy csomó kérdést elolvastam hogy tudjam hogy mit kell csinálni mivel kell etetnem stb.. kérdezni nem szégyen :)
2012. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Még nincs meg a nyuszim, mert csak 4 hetes és várom, hogy mikor vihetem el a tenyésztőtől, és addig is, igyekszem minél többet megtudni a tartásukról, hogy ne rontsak el semmit. :)
2012. máj. 19. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!